Hádky s nimi sú skutočným peklom. Tieto znamenia horoskopu rozhodne nechcete naštvať

Zdieľať
hádka

Pohádať sa s človekom rozhodne nie je nič pekné. Nie sú ale hádky ako hádky. Hádku berieme ako vyjadrenie vlastného názoru a zároveň vypočutie si názoru toho druhého. Potom sú ale hádky, pri ktorých sa nedostanete k slovu a radšej sa schúlite do kúta so stiahnutým chvostom, ako šteňa, ktoré si neuvedomuje, čo zlé vykonalo. No a presne také sú hádky s ľuďmi, ktorí sa narodili v týchto znameniach. No, naštvať ich rozhodne nechcete.

Býk (20. apríla-20. mája)

Tvrdohlavosť býkov je známa.
Akonáhle býka naštvete, už ho neupokojíte. Jediné, čo v ich prítomnosti môžete robiť, je počkať, kým vychladnú. Sú výbušné povahy a priestoru pre argument sa u nich nedočkáte. Preto je lepšie sa stiahnuť a nechať ich, kým sa neupokoja.

Lev (23. júla-22. augusta)

Levy sú jedna veľká dráma. Keď sa nahnevajú, veria tomu, že majú pravdu a tak od hádky neodstúpia. Sú to horúce hlavy, ktoré nejdú ďaleko na urážku. Sú to skutoční tvorcovia drámy a často prehrávajú a chovajú sa viac naštvane, než v skutočnosti sú.

Škorpión (23. októbra-21. novembra)

Škorpión je človek, ktorý si vždy bude stáť za svojou pravdou. Akonáhle sa naštvú, všetku tú zlosť a zášť k vám v sebe držia skutočne dlho. Sú často agresívni, pokiaľ sa s niekým pohádajú. Povahovo sú pokojní a chladní, ale akonáhle ich naštvete, radšej utečte.

Strelec (22. novembra-21. decembra)

Ohnivé znamenie, ktoré sa chová ohnivo, nič prekvapujúce. Budú slovne bičovať ostatných a zúriť budú primárne slovami. Našťastie sú ale tej povahy, že ich nahnevanosť čoskoro prejde.

Kozorožec (22. decembra-19. januára)

Kozorožci si často nenechajú vysvetliť pravdu a držia sa svojej teórie, ktorú považujú za pravdivú. Sú v hádkach povýšení a všetkých okolo seba obviňujú.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom