Harry Styles predstavuje vlastnú kolekciu v kolaborácii s Gucci

Zdieľať
Harry Styles
Harry Styles www.facebook.com

Mladý spevák so značkou spolupracuje už dlhšiu dobu, preto napriek nečakanému oznámeniu vydania kolekcie sa nebolo čomu diviť. Spolu s návrhárom Alessandrom Michelom vytvorili kúsky pripomínajúce malé radosti. Rad nesie názov Gucci HA HA HA a disponuje kreativitou a prezenciou emócií, oboje britskej ikone vlastné. Prapodivný dodatok HA HA HA spája iniciály krstných mien oboch tvorcov. Kolekcia je spleťou farieb, klišé vzorov, zvieracej potlače i odvážnych strihov ako sú zvonové nohavice.

Kedy začínajúca hviezda objavila lásku pre módu?

Kreatívny riaditeľ Alessandro Michel si spoluprácu nemôže vynachváliť a médiám povedal, že Harry Styles je najslobodnejší chlap, ktorého mal možnosť obliekať a inšpirácia jeho štýlu siaha až do rockového prostredia 70. rokov. Ich spoločná cesta začala v roku 2017, keď mladý spevák vydal svoj prvý sólo album. Stalo sa to po rozpade britskej kapely One Direction, ktorej členom bol od roku 2010. Slovo rozpad by bolo nepresné, pretože skupina vyhlásila, že nejde o koniec spoločnej tvorby, ale o pauzu.

Vzhľadom na to, že majú jednotliví členovia úspechy aj s vlastnou tvorbou, sa k nešťastiu mnohých fanúšikov znovuzrodenia One Direction s veľkou pravdepodobnosťou nekoná. Už za doby Harryho pôsobenia v kapele sme občas boli svedkami extravagantných kúskov, avšak teraz sa už o ňom dá hovoriť ako o absolútnej módnej ikone.

Každý koncert nám prináša odvážny outfit, ktorý nie je ochudobnený o netradičné spojenie farieb, trblietky, strapce či kožušinu. Pre niekoho je to príliš veľké sústo, avšak v poli módy je jeho výstrednosť obdivovaná. Tiež hojne búra rodové stereotypy, a preto ho v niekoľkých značkových časopisoch môžeme vidieť aj v šatách či sukni.

Sám tiež založil vlastný rad lakov na nechty a rád robí im reklamu ich nosením. Ak ste teda jeho fanúšikovia alebo ste zainteresovaní do módy, na kolekcii sa určite pozrite, a ak máte pár tisíc navyše, môžete si aj nejaký kúsok zaobstarať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom