Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Herečka Jane Fonda má rakovinu

Jane Fonda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Jane Fonda www.facebook.com
reklama:
reklama:

Jane Fonda je je americká herečka, spisovateľka, politická aktivistka, bývalá modelka a cvičiteľka. Je držiteľkou dvoch ocenení  Academy Awards. Narodila sa v New Yorku.

Počas dospievania trpela pocitmi nedostatočnosti, zo všetkých strán jej bolo štepované, že vzhľad je to najdôležitejšie. K tomu prispel aj jej otec, ktorý ju upozorňoval, že ak nebude vyzerať perfektne, nebude milovaná. Herečka svojho otca opísala ako skvelého človeka, ale niekoľko krát cítila silný hnev voči neustálym narážkam na jej vzhľad. Fondová trpela bulímiou a bola silnou fajčiarkou. Priznala že jej trvalo veľmi dlho, kým pochopila, že zmyslom života nie je vyzerať perfektne ale byť spokojný sám zo sebou.

Fondovej diagnostikovali osteoporózu a aj rakovinu prsníka, kvôli tomu prišla o oba prsníky.  V roku 2019 priznala, že jej zo spodnej pery odstránili rakovinový výrastok a že jej odstránili z kože  melanóm.

Herečka pred pár dňami oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu. Choroby sa nebojí a má chuť žiť.

„Bol mi diagnostikovaný Non-Hodgkinov lymfóm a začala som s chemoterapiou. Toto je veľmi dobre liečiteľná rakovina. 80 % ľudí prežije, takže sa cítim veľmi šťastná.“

6 mesiacov bude podstupovať chemoterapiu, a liečbu zvláda celkom dobre.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 7. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: