Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Holič si vyrobil originálnu podlahu. Použil na ňu 70-tisíc mincí a výsledok je neskutočný

Barber.jpg
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.demilked.com
reklama:
reklama:

Keď majiteľ holičstva Rich Holtham dostal do rúk odhad hovoriaci o tom, že ho nová podlaha do holičstva bude stáť 1000 libier, rozhodol sa urobiť niečo lepšie. 

Namiesto toho, aby si nechal podlahu prerobiť za tisíc libier, rozmenil si 700 libier na 70-tisíc pencí a pokryl nimi celú podlahu. „Chceli sme novú podlahu, no cena sa nám zdala vysoká, a tak sme sa rozhodli urobiť niečo nezvyčajné a hľadali sme inšpirácie na internete,“ povedal majiteľ holičstva.

70000 pennies barber shop floor bs4 barbers rich holtham 5975eb9a16bc9__700.jpg
www.demilked.com

Všetci pracovníci holičstva strávili celý týždeň lepením mincí na zem. Použili na to vlastné peniaze, ktoré vzali rozmeniť do banky a každý deň sa z banky vracali so stovkami drobných pencí.

70000 pennies barber shop floor bs4 barbers rich holtham 5975eba4b7348__700.jpg
www.demilked.com

Na celú podlahu spotrebovali neuveriteľných 70-tisíc mincí, čo je teda poriadne číslo a asi nie každý by mal toľko trpezlivosti vyhrať sa s tým.

70000 pennies barber shop floor bs4 barbers rich holtham 5975eba8bd96f__700.jpg
Foto: www.imgur.com

Výsledok tejto mravčej práce však rozhodne stojí za to. Nezvyčajná podlaha láka okoloidúcich, ktorí si ju chcú fotiť a robí tak celému holičstvu reklamu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. júla 2017Zdroj www.demilked.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: