Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horor pre pasažierov nočného metra. Keď vypadol prúd, stalo sa niečo, čo nikto nečakal

metro
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
metro youtube.com
reklama:
reklama:

Žijeme vo svete internetu a v čase, keď sa všetko natáča a tvoria sa najrôznejšie pranky a vtipné videá, ktoré si majú z niekoho vystreliť. Na internete môžeme nájsť mnoho videí, na ktorých sa ľudia snažia urobiť srandu zo svojich kamarátov alebo ich poriadne vyľakať. Podobné je aj toto video.

V tomto videu uvidíte pasažierov nočnej linky metra. Tí sa spokojne vracajú z nočnej návštevy mesta. Z ničoho nič sa však začnú diať zvláštne veci. Nikto samozrejme nemá tušenie, čo sa práve teraz vo vagónoch nočného metra deje. Všetci sú vydesení a ich reakcie sú samozrejme natočené na video.

Predstavte si, že idete v noci domov metrom. Nastúpite do metra, sadnete si na sedačku a prechádzate tmavými tunelmi, svetlo v metre začne preblikávať a pripomína to scénu z hororového filmu. Potom sa ale vo vagóne objaví úplne desivá postava. Ako by ste reagovali?

Pozrite sa na nasledujúce video, ktoré zaznamenáva reakciu ľudí na skutočne desivú postavu, ktorá sa záhadným spôsobom objavila v ich vagóne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: