Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hovorila zo spánku, jej manžel ju potom udal na polícii. Neuveríte, čo sa stalo

manželia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
manželia youtube.com
reklama:
reklama:

Ruth z Liverpoolu zrazu začala míňať viac peňazí a jej manžel začal mať podozrenie, že ich mohla získať nelegálne. Všetko na seba prezradila zo spánku. Ruth Fort pracovala ako opatrovateľka u seniorov. Jej zárobky boli štandardné, takže keď svojej rodine poskytla drahú dovolenku v Mexiku, jej manžel začal premýšľať, kde vzala financie.

Keď začala utrácať naozaj veľké sumy peňazí, začal mať podozrenie. Jedného večera, keď jeho žena spala, začul, čo v spánku hovorila. Peniaze podľa svojich slov prevzala od jednej zo starších žien, o ktoré sa starala. Potvrdenie tejto informácie našiel v kabelke svojej manželky. Bola tam debetná karta patriaca obyvateľovi domova pre seniorov.

Anthony šiel s ťažkým srdcom na políciu a oznámil svoje podozrenie. Veľmi som miloval Ruth, ale nemohol som ignorovať to, čo urobila. Bolo pre mňa hnusné, že mohla okradnúť zraniteľnú osobu a musel som to nahlásiť, povedal pre „Liverpool Echo“. Vlani vo februári bola odsúdená na podmienečný trest odňatia slobody na 16 mesiacov za predpokladu, že sa bude zúčastňovať terapeutických sedení.

Bohužiaľ musela znova pred súd. Odišla z terapie a na schôdzku s probačným úradníkom sa nedostavila. Sudca súhlasil, že jej dá poslednú šancu, a nariadil jej šesťtýždňový zákaz vychádzania.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: