Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hravé kone si myslia, že ich nikto nesleduje. To. čo urobili potom, rozosmialo celý internet

kone
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kone youtube.com
reklama:
reklama:

Tieto hravé kone si mysleli, že ich nikto nesleduje, keď boli v stajni. Len sa pozrite, čo sa stane, keď zdvihnú chvost. Toto video rozosmialo milióny ľudí. Kone sú naozaj úžasné zvieratá. Sú silné a dôstojné. Navyše sú to tiež roztomilé, hravé zvieratká a je im jednoducho jedno, či potrebujú občas vypustiť plyn.

Pre väčšinu ľudí by takéto správanie medzi ostatnými ľuďmi bolo nemysliteľné. Niečo také jednoducho nie je „spoločensky prijateľné“. Koňom je to však úplne jedno. Ako informoval človek, ktorý nahrávku umiestnil na internet, kone mali skrátka potrebu prdieť. Medzitým sa z nahrávky stala skvelá šou a pobavila milióny divákov.

Toto úspešné video získalo viac ako 23 miliónov zhliadnutí a nie je sa čomu diviť. Na videu môžete vidieť niekoľko pokojných a spiacich koní. Prdia a chrápu všetci spoločne. Celé video je samozrejme veľmi vtipné, ale predovšetkým roztomilé!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: