Hravý sloník sa kúpe prvýkrát v živote, jeho nádhernú reakciu sledovali milióny ľudí

Zdieľať
slon
slon youtube.com

Sloník sa prvýkrát kúpe. Jeho úžasná reakcia získala takmer 4 milióny zhliadnutí, video sa stalo hitom. Slony sú naozaj úžasné a fascinujúce zvieratá. Tentokrát sa zoznámime s malým sloníkom Chaba, ktoré bolo neskutočne šťastné, keď sa mohlo prvýkrát vykúpať. Chaba žije v prírodnom parku Elephant v Thajsku, špeciálnom parku pre slony v severnom Thajsku.

Stredisko sa nachádza asi 60 kilometrov od mesta Chiang Mai a je popisované ako azyl pre slonov, ktorí predtým zažili násilie. Nakoniec prišiel deň, keď sa sloníča Chaba mohlo prvýkrát vykúpať, treba uznať, že malo obrovskú radosť. Video, na ktorom šťastný sloník skáče do malej vane, ako by to bola tá najúžasnejšia vec na svete, získalo takmer 4 milióny zhliadnutí a nie je sa čomu čudovať.

Vo svete plnom nenávisti a podlosti je to tá najroztomilejšia vec, akú som dnes videl. Ďakujem!“ napísal jeden z divákov v komentári k videu. „Mám radosť, keď viem, že existujú ľudia ako ja, ktorí milujú sledovať sloňníky, ako sa hrajú. Aspoň niečo máme spoločné!“ napísal ďalší. Niet divu, že nahrávka chytí za srdce každého. „Je tak roztomilé, a aj keď nemôže hovoriť, chová sa ako ľudské dieťa,“ napísal jeden sledujúci.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom