Ich bývalé ženy ich nabonzovali. Tieto celebrity majú údajne malé "nádobičko"

Zdieľať
Brad Pitt
Brad Pitt www.facebook.com..

Sú veľmi obľúbení, majú milióny fanúšikov a hlavne fanúšičiek po celom svete a sú považovaní za najkrajších mužov sveta. Každá fanúšička by chcela k nim do postele, ale veríme, že by možno boli poriadne sklamané. Ich bývalé manželky a partnerky na nich totiž nabonzovali, že majú malé „nádobičko“ alebo nie sú v posteli dostatočne zdatní. O ktoré celebrity mužského pohlavia ide?

Ashton Kutcher

Písal sa rok 2008, keď Ashtonova ex Brittany Murphy v rozhovore žartovala o jeho vzťahu so staršou Demi Moore. V rozhovore prezradila, že mu očividne vôbec nezáleží na veku, zatiaľ čo jej očividne nezáleží na veľkosti.

Brad Pitt

Brad patrí nielen medzi najobľúbenejších hercov našej planéty, ale podľa žien aj medzi najkrásnejších mužov. Jeho bývalá Juliette Lewis však prezradila, že za moc nestojí.

Enrique Inglesias

Enrique je snáď jediný chlap, ktorý si zo svojej pýchy robí srandu a často o nej vtipkuje. To na seba praskol sám. Jeho vyhlásenie o tom, že spojí svoje meno s firmou, ktorá začne vyrábať ultra malé kondómy, je už legendárna.

Jude Law

Jude je známy neverník, ktorý mal dokonca pomer s opatrovateľkou svojich detí, čo sa samozrejme čoskoro dostalo na povrch a čoskoro z toho bol obrovský škandál, ktorý len tak nezmaže. Opatrovateľka s ním vraj veľmi spokojná nebola.

Shia LaBeouf

Ten sa v jednom rozhovore rozhovoril o svojom prvýkrát a povedal, že to bolo nič moc. Vraj za to ale môže on, pretože sa nemá práve čím chváliť.

Eminem

Je pravdepodobne najobľúbenejší rapper na svete. Vo svojich piesňach často spomínal svoju bývalú manželku, s ktorou mal naozaj búrlivý vzťah. Často ju urážal a nadával a tak sa rozhodla, že mu to jednoducho vráti. Podľa jej tvrdenia to s ním bolo o ničom, pretože má malé „nádobičko“.

Daniel Radcliffe

Najznámejší „čarodejník“ sa jedného dňa rozhodol, že vystúpi v divadelnej hre úplne nahý. Herecký výkon zaujal mnohých, ale jeho fyzické prednosti takmer nikoho.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom