Ide im o jedno. Tieto znamenia zverokruhu uprednostňujú atraktívny zovňajšok pred dobrým srdcom

Zdieľať
príťažlivosť
príťažlivosť www.gettyimages.com

Fyzická krása alebo láskavá povaha? Nasledujúce znamenia v tom majú jasno! Existujú ľudia (bez ohľadu na pohlavie), ktorí nedokážu odolať pokušeniu vonkajšej krásy, to znamená, že často uprednostňujú fyzicky atraktívnu osobu pred niekým, ktorého kvality sú ukryté hlboko vo vnútri.

Škorpión

Takmer vždy nadväzuje vzťahy s niekým, ktorého osobnosť je fyzicky príťažlivá – bez ohľadu na to, akými povahovými či intelektuálnymi vlastnosťami disponuje. Uvedený fakt je navyše jeden z dôvodov, prečo sa v otázke lásky javí nestály. Po počiatočnom ohromení prichádza väčšinou sklamanie a následný rozchod.

Panna

Hoci dokáže oceniť vnútorné kvality, nemôže si pomôcť. Pannu najviac zo všetkého priťahujú štíhle krivky a pekná tvár! Zmysel pre krásne (a všetko súmerné) v nej rozvinula láska k umeniu, ktorá zohráva podstatnú úlohu v jej každodennom živote a oblasť vzťahov nie je výnimkou.

Kozorožec

Ľudia narodení v tomto znamení majú o sebe pomerne vysokú mienku a prirodzene ich to ťahá k partnerom, ktorí vzbudzujú obdiv. Nie však po ľudskej či profesnej stránke, pre Kozorožca je najdôležitejšia fyzická reprezentácia, v rámci ktorej nie je potrebné otvoriť ústa!

Baran

Baran je najusilovnejším znamením zverokruhu s tendenciou nadväzovať priateľstvo s osobami, ktoré by v jeho spoločenskom postavení boli prínosom. Takmer nikdy si nevyberá partnera na základe osobnostných rysov, randí výlučne s atraktívnymi ľuďmi.

Lev

Na nezáväzných flirtoch uprednostňuje pekných ľudí pred šikovnými, ale ak to myslí vážne, pri výbere je praktickejší. Baví ho plánovať bezpečnú budúcnosť a nepodporí nič, čo by v ňom vyvolávalo pocit neistoty. Človek až príliš zahľadený do seba tak v jeho úvahách o manželstve nemá miesto.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom