Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ide mu karta. Sexy hokejista mieri do televíznej šou. Toto telo vám ukáže krásy Slovenska

Boris Valábik mieri do šou RTVS
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Boris Valábik s manželkou Foto: Instagram Boris Valábik
reklama:
reklama:

Je z neho väčšia hviezda, ako keď hrával hokej v NHL. Boris Valábik sa začína stávať jedným z najväčších objavov na televíznych obrazovkách. Statný bývalý obranca, ktorý okúsil silu najprestížnejšej hokejovej ligy na svete, je momentálne najžiadanejším artiklom. A vedia to aj v RTVS. Práve tam ho zlanárili do novej šou.

Televízia z Mlynskej doliny tak ponúkne pohľad na vyšportovaného exhokejistu, ktorý hviezdi na televíznej obrazovke ako spolukomentátor v štúdiu po boku ostrieľaných harcovníkov. Valábik si však rozhodne hanbu neurobil a v komentátorskom kresle predviedol nielen dobré komunikačné zručnosti, ale aj kvalitné vedomosti. Navyše sa na neho dobre pozerá a ženská časť publika bola z neho doslova hotová. V RTVS sa pritom Valábik zapísal tak dobre, že mu ponúkli flek v pripravovanej cestovateľskej show s názvom S úsmevom po Slovensku.

Už od septembra bude ukazovať krásy Slovenska a okrem Valábika sa diváci môžu tešiť napríklad na Mariána Čekovského, Juraja Šoka Tabačeka, Dominiku Kavaschovú a ďalších. „Nikto nám nič nechce prezradiť. Ráno nevieme, kde večer skončíme a nevieme ani, kde budeme medzitým. Spoznáme veci, ktoré som dovtedy nevideli a zažijeme veci, ktoré sme nezažili,“ prezradil Juraj Šoko Tabaček

Každý diel sa bude venovať niektorému zo slovenských krajov, cestovateľov nimi bude prevádzať práveValábik. Ten sa ujal nielen úlohy šoféra ikonickej dodávky, ale zároveň na začiatku každej epizódy preverí vedomosti hráčov v rýchlom teste o danom kraji. Boris Valábik ponuku na účinkovanie v šou S úsmevom po Slovensku prijal s nadšením: „Doposiaľ som strávil väčšinu života v zahraničí a na cestovanie po krásach Slovenska nebol čas, aj keď ich tu v našej malej krajine máme množstvo. Ponuku zapojiť sa do niečoho takéhoto som preto s nadšením privítal.“

Nová relácia RTVS odštartuje v septembri
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 2. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: