Influencerka Lula Almaksus je mamičkou! Aha, aké netradičné meno dala dcérke

Zdieľať
Lula Almaksus
Foto: Instagram/llnzz

Mladá mamička tvrdí, že spraviť človeka, ktorého miluje, otcom a dať dieťaťu život, je to najsilnejšie, čo sa jej v živote stalo. 

Obľúbená influencerka a bývalá účastníčka šou Farma Lula Almaksus prežívala jedno z najkrajších období svojho života a teraz prežíva ešte krajšie. So svojimi sledovateľmi sa na Instagrame delila pomerne často o svoje pocity či postrehy z tehotenstva.

Posledná chýbajúca súčiastka

Včera, v utorok 10. októbra, porodila svoje prvé dieťa. Otcom malej dcérky je jej manžel, Adnan.

„Táto puzzla nám tak chýbala. Čakali sme na teba celý náš život, bábätko naše, si to najlepšie, čo sa nám kedy podarilo. Milujeme ťa,“ napísala Lula k spoločnej fotografii s malou princeznou.

Pár dal dcérke netypické meno – Amina. Ide o meno afrického pôvodu a nesie význam „spoľahlivá a spravodlivá dáma pokoja a harmónie, hodná dôvery“.

Lula Almaksus
Rodičia majú krásnu dcérku Aminu. Foto: Instagram/llnzz

Nevydrží bez práce

Lula sa pre web eva.pluska.sk ešte vo vysokom štádiu tehotenstva vyjadrila, že je workoholička a nevie si predstaviť, že sa vzdá práce po pôrode.

Lula Almaksus
Lule to v tehotenstve mimoriadne pristalo. Foto: Instagram/llnzz

Pár sa dohodol, že Adnan pôjde na otcovskú dovolenku. Ako dôvod mladá mamička uviedla fakt, že jej manžel pracuje na trvalý pracovný pomer a nemá takú rôznorodú prácu, ako ona. Zároveň je Adnan rád, že si oddýchne od stereotypu v práci a bude tráviť čas s maličkou dcérkou.

Lula Almaksus
Ide o prvé dieťa manželov. Foto: Instagram/llnzz

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom