Influencerka vyzerá úplne rovnako ako Jim Carrey. Považujú ju za hercovu dcéru

Zdieľať
Jim Carrey
Influencerka vyzerá úplne rovnako ako Jim Carrey. Považujú ju za hercovu dcéru www.facebook.com

Americkú influencerku Heather Shaw, ktorá boduje na TikToku, ľudia často považujú za príbuznú hollywoodskeho herca Jima Carreyho, alebo dokonca za jeho dcéru. A nie je divu. Žena je slávnemu komikovi navlas podobná, aj keď nemajú vôbec spoločné gény. Stačí sa pozrieť na video a budete žasnúť.

Už od detstva chcela byť komičkou

Krivé zuby, vyguľané oči, rovnaký úsmev, rovnaká mimika tváre aj podobný zmysel pre humor. 34-ročná Heather vyzerá, ako keby z oka vypadla 61-ročnému hercovi Jimovi Carreymu.

„Už od detstva som chcela byť komičkou. Dáva to zmysel, keď mám túto tvár,“ uviedla. Ľudia ju často zastavujú na ulici, aby jej povedali, že vyzerá ako Jim Carrey.

Táto influencerka s výraznou tvárou, ktorá sa narodila s dušou komika, má veľmi rozvinutý herecký talent. A rozhodla sa to využiť. Len na TikToku má viac ako 2,2 milióna sledujúcich z celého sveta.

Komička Heather Shaw z amerického štátu Kentucky sa preslávila po tom, čo vo svojich videách predstierala, že je dlho stratená dcéra zvieracieho detektíva Ace Ventury, ktorého hral práve Jim Carrey.

Bolo by divoké sa s Jimom Carreym niekedy stretnúť, myslí si.

A čo na svoju podobu s Jimom Carreym influencerka hovorí? „Myslím, že je to iba podivná náhoda. Keď zmiešate vzhľad mojej mamy a otca, dostanete jedno dieťa, ktoré vyzerá ako Jim Carrey. Okolo ôsmich rokov som si uvedomila, že vyzerám ako Jim,“ okomentovala svoju podobu s Jimom Carreym Heather Shaw.

Ako influencerka podotkla, so slávnym hercom sa ešte nikdy osobne nestretla. Dodáva však, že by bolo veľmi divoké sa s ním jedného dňa stretnúť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom