Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Intímna spoveď ženy vydatej za invalida, Muži si myslia, že ma nedokáže uspokojiť, no mýlia sa

manželia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
manželia youtube.com
reklama:
reklama:

Táto žena čelí každodennej kritike, pretože sa vydala za muža, ktorý je celý život pripútaný na invalidný vozík. Napriek tomu tvrdí, že je spokojná so svojím sexuálnym životom.

Odvtedy jej bulvár nedá dýchať a snaží sa vyvrátiť všetky teórie o tom, že jej intímny život je normálny. Shane Burcaw sa narodil so spinálnou svalovou atrofiou (SMA) a od dvoch rokov je pripútaný na invalidný vozík. S Hannah Aywardovou sa spoznal cez zoznamku. Od septembra 2020 tvoria oficiálny pár. Obaja opisujú svoj vzťah ako pevný, ale tým, že on je invalid a ona netrpí žiadnym postihnutím, priťahujú pozornosť bulváru.

Dvojica sa rozhodla zúčastniť televízneho programu, aby umlčala kritikov a všetkým ukázala, že ich vzťah je harmonický. „Ľudia si často myslia, že som Shanonova matka alebo sestra. Mnohí muži si myslia, že trpím a zaslúžim si život s partnerom bez postihnutia. Podľa nich nemôžem byť v takom vzťahu spokojná,“ vyjadrila sa Hannah.

Shane zase prehovoril o tom, ako vyzerá ich intímny život. „Muži si myslia, že kvôli postihnutiu nemôžem mať sex, ale nie je to tak. Veľa ľudí si predstavuje sex pod misionárskou polohou. Nevedia o nás nič. V posteli to medzi nami síce nevyzerá ako vo filmoch, ale my to zvládame.” Ďalej vysvetlil, že hoci sa nemôže takmer vôbec hýbať, v spálni im to problémy nerobí. „Iniciátorom som často aj ja. V mnohých prípadoch to ľuďmi otrasie, ale verte mi, keď hovorím, že zažívame aj romantiku.”

Keď sú v posteli, tak požiada Hannah, aby hýbala jeho telom tak, aby sa jej mohol dotýkať. „Prehodíš ma na druhú stranu alebo posuň moju ruku tak, aby som sa ti mohol chytiť tváre. Toto je naša typická konverzácia v spálni,“ ozrejmuje Burcaw. Jeho polovička doplnila, že to už nie je celkom tak. „Nepoužívame celé vety, dokonca sa niekedy pri tom ani nemusíme rozprávať. Už jednoducho vieme, čo má každý z nás rád. Najlepšie na našom vzťahu je to, že sa obaja cítime komfortne.”

Pre mnoho ľudí je tento pár veľkou inšpiráciou, ale nie kvôli Shanenovmu postihnutiu, ale pre spôsob, akým sa navzájom milujú, rešpektujú a komunikujú. „Sledujem Shanea a Hannah už roky. Môj manžel je tiež na invalidnom vozíku, takže sa viem čiastočne vžiť do ich situácie. Je tak pekné vidieť, ako veľmi dokáže človek milovať,“ vyjadrila sa jedna používateľka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 9. februára 2022
reklama:
reklama:
reklama: