Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inú fľašu už do ruky nevezmeš!

Dsc06208.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

BRATISLAVA 24. februára 2016 (N/PR) – Každý raz za čas narazí na vecičku, ktorú si absolútne zamiluje! A o to viac, keď zistí, koľko benefitov ponúka. Tak to je aj s ekologickou fľašou Flaška. Vyrába sa u skoro našich susedov v Slovinsku. Slovinsko je známe mnohými eko výrobkami a snahou o lepšiu budúcnosť. Je skvelé, že si aj ku nám niektoré z nich nájdu cestu.

Flaška je z najzdravšieho materiálu pre kontakt s jedlom a nápojmi – sklo, takže už žiadne plastové pachute a pitie vylúčených, zdraviu škodlivých chemikálií! Okrem toho je vyrobená tu v EU, takže sa nemusím báť dovozu napríklad z Číny, kde by ju vyrábali deti za pár centov na mesiac z prímesového nekvalitného skla.

Nie je skvelé vedieť aj to, že používaním Flašky šetrím svoju prírodu a prispievam k zlepšeniu aktuálnej situácie so životným prostredím? Keď mám jednu fľašu, nevytváram zbytočný odpad, ktorý zahlcuje planétu. Tak isto neprispievam k spotrebe obrovskej výrobnej energie na vyrobenie plastových fliaš a podobne.

6410506_orig.jpg
Foto: www.imgur.com

Čerešničkou na torte je krásny dizajn a úžasné ochranné obaly, z ktorých si každý vyberie ten svoj! S Flaškou v ruke ukážeš, že ti záleží na svojom zdraví a životnom prostredí, a budeš k tomu vyzerať cool!

Jedinečnou vlastnosťou je špeciálne upravené sklo. Každá Flaška prejde procesom, v ktorom sa materiál vibračne naladí. Keď si potom nalejete do takejto fľaše vodu, pôsobením týchto vibrácií sa voda štruktúruje na jej prirodzenú formu, ktorá bola zničená, kým sa k nám voda dostala. Štruktúrovaná voda má mnoho výhod a spoznáte to určite aj na chuti :)

Kto si raz Flašku kúpi, už ju z ruky len tak nepustí a stane sa verným štýlovým spoločníkom doma, v práci, škole, či vonku. Viac informácií o Flaške nájdeš na oficiálnej stránke www.flaska-slovensko.sk a kúpiš na www.klikit.sk

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor taja444Dátum 24. februára 2016