Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je desivé, čo sa stane v roku 2022. Predpoveď Baby Vangy je šokujúca

Baba Vanga
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Baba Vanga youutbe.com
reklama:
reklama:

Baba Vanga bola prorokom a vedmou, ktorá zomrela v roku 1996, ale celý čas, čo bola nažive, veštila budúcnosť a vďaka nej môžeme zistiť, čo nás čaká v roku 2022. Podarilo sa jej predpovedať napríklad rozpad ZSSR a útok na Svetové obchodné centrum. Čo si myslí, že sa stane v roku 2022?

Niet pochýb o tom, že roky 2020 aj 2021 boli veľmi tvrdé. Každý z nás potrebuje dúfať, že ďalší rok bude konečne pokojnejší. Baba Vanga však predpovedala, že rok 2022 bude ešte desivejší. Podľa Daily Star zosnulá Bulharka predpovedala, že na Zem prídu mimozemšťania, ktorí k nám nemusia byť práve mierumilovní.

Navyše môžeme očakávať ďalšie prírodné katastrofy, najmä v Ázii a Austrálii. Nadchádzajúci rok bude pre tieto kontinenty nesmierne ťažký. Podľa Baby Vangy dôjde aj k ďalšej pandémii, ktorá bude oveľa horšia ako tá, ktorej dnes čelíme. India bude budúci rok čeliť invázii sarančiat kvôli hladomoru. Navyše sa zhorší prístup k pitnej vode. Baba Vanga sa narodila v Bulharsku v roku 1911. Keď mala dvanásť, prišla v búrke o zrak. Práve v tej chvíli mala získať nadprirodzené schopnosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 7. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: