Je majiteľkou obrovského poprsia, teraz to ale ľutuje. Neuveríte, čo sa jej stalo naposledy v lietadle

Zdieľať
Leia
Leia youtube.com

Leia Parker, známa ako Jodie Juggs je majiteľkou najväčších umelých pŕs vo Veľkej Británii. Má to samozrejme oveľa viac nevýhod ako výhod. Napríklad cestovanie sa stáva oveľa zložitejšie. Nedávno musela v lietadle čeliť veľkej výzve a to konkrétne počas letu z Los Angeles do Londýna. Situáciu, ktorá sa jej stala, opisuje ako hrôzostrašnú.

Čo sa jej stalo?

Leia Parker je modelka, influencerka a erotická tanečnica, ktorá má najväčšie prsia v Spojenom kráľovstve – veľkosť 32T. Nedávno sa so svojimi sledujúcimi na Instagrame podelila o nepríjemný príbeh z cesty do Londýna. Ako sa ukázalo, žena musela stráviť desať hodín v lietadle v podmienkach, ktoré zďaleka neboli pohodlné. To všetko kvôli prsiam, ktoré sa sú tak obrovské, že sa nezmestila na sedadlo.

„Tieto malé sedadlá nie sú dobré pre moje prsia. Bojujem, aby som neprekážala ostatným cestujúcim,“ zverila sa Leia Parker v rozhovore. Modelka nevedela, čo má robiť. Cestujúci sa na to začali sťažovať personálu. „Jeden z cestujúcich povedal letuške, že chce, aby som sa ja aj moje hlúpa prsia konečne pohla. Nemôžem za to, že medzera medzi sedadlami je skutočne malá.”

Leia bola nútená presedlať do leteckej kuchyne, to bolo jediné miesto, kde si mohla normálne sadnúť. Svoju cestu opisuje ako bolestnú skúsenosť. Akonáhle sa vrátila do Londýna, napísala leteckým spoločnostiam sťažnosť. Nedokáže si predstaviť, že by sa jej za vzniknutú situáciu neospravedlnili.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom