Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je nádherná, ale každý muž sa jej vyhýba. Neuveríte, čím mužov odpudzuje

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena youtube.com
reklama:
reklama:

Vzhľad môže často klamať a práve preto nie je dobré ľudí súdiť podľa toho, ako vyzerajú. Napríklad táto žena, za ktorou sa muži často otáčajú, v skutočnosti nie je taký anjelik, ako sa môže zdať. Jej práca totiž veľmi ovplyvňuje jej život a práve kvôli tomu od nej dáva mnoho mužov ruky preč.

Žena, ktorú vám dnes ukážeme, sa volá Lena. Je vyučená kozmetička, vizážistka a verte alebo nie, jej povolanie väčšinu mužov odradí. Pýtate sa, ako je to možné? Ako je vôbec možné, že kvôli tejto profesii nemá muža? Veď je to úplne normálna práca, alebo snáď nie? Prečo má táto žena problém nájsť si muža?

Muži sa od Leny odvracajú, ako keby pracovala v erotickom priemysle, alebo doslova napríklad predávala svoje telo. Na jej práci v skutočnosti nie je nič zlé. Ide o to, že Lena je make-up vizážistka, na čom by nebolo vôbec nič zlé, keby nepracovala v tak trochu neobvyklom odvetví.

Pracuje totiž v pohrebnej službe a jej úlohou je líčenie nebožtíkov. Táto práca ju skutočne baví a zastáva sa názoru, že pri poslednom rozlúčení by mal človek vyzerať krásne. Väčšina mužov v tom však vidí veľký problém a tak Lena vo svojich 29 rokoch ešte nenadviazala žiadny vážny vzťah. Skúšala internet, zoznamky, ale akonáhle sa zmienila o svojej práci, väčšina mužov od nej dala ruky preč. Pritom na jej práci nie je vôbec nič zlé.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: