Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je neuveriteľné! Pozri sa na morbídne obéznu ženu, ktorá váži monštróznych 275 kíl a jej rodina ju v prejedaní ešte podporuje :-O

reklama:
reklama:

Christina váži takmer 300 kíl, a niet sa čomu čudovať – denne totiž zje obrovské množstvo fast foodu a prijme tak až 7000 kalórií!

Mladá žena sa kvôli tomu, že je takto morbídne obézna, nedokáže ani poriadne hýbať či chodiť a presúva sa buď pomocou auta alebo invalidného vozíka.

Na to, aby mohla podstúpiť operáciu na zmenšenie žalúdka, ktorá by jej mohla pomôcť pri chudnutí, ale potrebuje najskôr niečo schudnúť sama.

Horizon33_2014-2-22_11-30-54

No namiesto chudnutia Christina ešte viac priberá a vyhovára sa na to, že len vypila veľa vody, čo je úplný nonsens.

Pravdou však je, že za svoju obezitu nemôže len ona sama – v prejedaní ju podporuje aj ja matka a priateľ, a tak mladá žena na jedno posedenie zje nejaké tie hamburgery s hranolčekmi a pizzu.

Horizon33_2014-2-22_11-30-12

Preto musí byť Christina odlúčená od svojej rodiny a hospitalizovaná, aby na jej stravovanie dohliadali odborníci. Inak sa z chorobného prejedania nikdy nedostane…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 22. februára 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: