Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jedinečné budovy v Bratislave, ktoré vás prekvapia svojím nezvyčajným vzhľadom

Sni mka obrazovky 2018 08 26 oa10.22.45.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, ponúka veľa zaujímavých a jedinečných miest a pamiatok. Zabudnite na Bratislavský hrad či budovu divadla. Tentokrát sme sa pozreli na budovy, ktoré zaujmú svojím nezvyčajným vzhľadom.

Slovenská pyramída

Obrátená pyramída Slovenského rozhlasu patrí od roku 1983 medzi dominanty mesta. Hoci projekt vznikol už v 60. Rokoch minulého storočia, realizácie sa dočkal až o 16 rokov neskôr.

Slovenský lietajúci tanier

Na jednom z najznámejších mostov v Bratislave sa nachádza vyhliadková veža s reštauráciou s príznačným názvom UFO. Skutočne totiž vyzerá ako lietajúci tanier. Súhlasíte?

Modrý kostolík

Neprehliadnuteľnou stavbou v Starom meste je práve tento Modrý kostolík. Postavený bol na začiatku 20. storočia maďarským architektom Ödönom Lechnerom. Ten chcel vytvoriť skutočne originálne dielo, ktoré by spájalo secesiu s ázijskými prvkami. A podarilo sa mu to.

Hotel Galéria

Tento hotel v sebe spája hneď niekoľko architektonických štýlov a hýri avandgardnými farbami. Pôsobí takmer ako vystrihnutý z rozprávky, čo poviete?

Photo by @findingmartita . #bratislava #saturday #weekend #colors #WelcomeToBratislava

A post shared by WelcomeToBratislava (@welcometobratislava) on

Zaujímavá regeneračná obohacujúca zmysluplná dovolenka v umeleckom prostredí na sebaobjavovanie a rozvíjanie osobnej výnimočnosti, tvorivosti a intelektuálnych kvalít Jednoducho kúzelná dovolenka situovaná 5 minút pešo z Hlavnej železničnej stanice, obklopená záhradami prestížnej vilovej štvrte s nádherným výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. 30 rokov spája umelecké prostredie hotela Galeria s Tachyon Technology Pharm, čo je podľa zákona kvantovej fyziky základná častica pre prácu vedomia rýchlejšia ako svetlo slúži pre stretanie sa s ľuďmi rozvíjajúcimi osobné ideály, umením formujúce prostredie a načretie do celosvetového výberu najnovších poznatkov o tom, ako jednoducho používať svoje vedomie (nadstavbu mysle) pri pestovaní krásy, zdravia, osobnej a profesionálnej úspešnosti, výnimočných kvalít a dobrej nálady Miesto zhromažďovania, stretávania sa a koncentrácie najnovších vedeckých poznatkov Obohacujúca poznávacia regeneračná dovolenka v hotelovom prostredí, využívajúca pestrú paletu umenia na rozvoj osobných kvalít či pestovania krásy, zdravia a osobného šarmu Vybrané interiérové doplnky/stolové dosky, dvere, zrkadlá../ umožňujú zmeniť pracovné zaťaženie na príležitosť rozvinutia vedomej tvorivosti a využitie vedomia pre správne a rýchle rozhodovanie sa bez vyčerpávajúcich a úporných prvkov prežívania Cena na osobu: 12eur/noc NAJVÝHODNEJŠIA CENA V BRATISLAVE!!! #magic #holiday #best #prize #doors #replenishing #health #goodmood #creativity #abstractart #intelect #selfimprovement #selfconfidence #quantumphysics #consciousness #art #colourful #desk #mirrors #bratislava #slovakia #hotelgaleriabratislava

A post shared by Hotel Galeria Bratislava (@hotelgaleriabratislava) on

Bratislavský parník

Výšková budova VÚB banky a nižšia administratívna stavba spolu vytvárajú obraz, čo nápadne pripomína parník. Všimli ste si to niekedy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor hoppeyrDátum 28. augusta 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: