Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jednoduché a rýchle tipy a triky do domácnosti – Ako sa zbaviť zápachu v topánkach a ďalšie

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na kanáli HouseholdHacker nájdeš užitočné lifehacky do domácnosti, ktoré vyžadujú väčšinou len veci, ktoré bežne nájdeš vo svojom dome. Tentokrát sa dozvieme, ako napríklad vyčistiť či opraviť topánky.

Zapáchajúce tenisky

3% peroxid vodíka zničí všetky baktérie, ktorý môžu spôsobujú zápach v teniskách. Vložky z topánok môžeš buď vložiť do peroxidu alebo môžeš peroxid naliať do samotnej topánky – najlepšie je vyskúšať oboje.

www.youtube.com

Peroxid bude peniť akonáhle začne zabíjať baktérie.

www.youtube.com

Potom stačí tenisky a vložky nechať vyschnúť. Vložky si môžeš následnej potrieť gélovým deodorantom, ktorý zabráni vzniknutiu nových baktérií.

Vyvlečená šnúrka

Týmto veľmi jednoduchým a rýchlym spôsobom si môžeš šnúrku navliecť späť napríklad do mikiny. Vyvlečenú šnúrku navleč do slamky a potom ju pri otvore slamky zalep lepiacou páskou, aby držala.

Potom vlož slamku do dierky na šnúrku v mikine a prevleč ju až na druhý koniec.

www.youtube.com

Rozstrapkané šnúrky do topánok

Najprv odstrihni nepekný koniec šnúrok. Potom, aby si zabránil ďalšiemu strapkaniu, potri koniec šnúrok lakom a zakrúť ho.

Koniec šnúrok môžeš taktiež zafixovať aj napríklad plameňom zo zapaľovača.

www.youtube.com

Biele tenisky ako nové

Na stranách podrážok je vždy najviac špiny. Nečistoty je ešte viac vidieť, ak ide o biele tenisky. Našťastie na ich vyčistenie stačí len hubka a zubná pasta.

Boky podrážok si najprv hubkou navlhči a potom nanes zubnú pastu, ktorú budeš pomocou hubky roztierať. Tenisky nielenže budú žiarivo biele, ale aj voňavé.

www.youtube.com

Všetky užitočné rady a nápady nájdeš v tomto videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 29. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: