Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama nemohla tancovať na jeho svadbe. Pozri sa, čo spravil, aby sa tak stalo!

Horizon33_2015-5-21_14-12-41
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Priprav si vreckovky, veľa vreckoviek! Toto dojímavé video ťa len utvrdí v tom, že aj ľudia s akýmkoľvek druhom postihnutia môžu viesť plnohodnotný život. Samozrejme, ak im má kto podať pomocnú ruku…

Kristeen Rheault a jej manžel Luke na svojej svadbe, tak ako to býva dobrým zvykom a tradíciou si chceli zatancovať so svojimi rodičmi. Lenže pre Luka to bola tak trochu prekážka.

https://www.youtube.com/watch?v=l2S0xeyLr1I&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jeho mama žila s ALS – amyotrofickou laterálnou sklerózou už od narodenia. Je to smrteľné neurodegeneratívne progresívne ochorenie, ktorého výsledkom je strata tých častí mozgových buniek, ktoré sú zodpovedné za svalové pohyby. Ani to však nezabránilo Lukovi v tom, aby si so svojou mamou, ktorá je odkázaná na invalidný vozík, zatancoval v deň svojej svadby.

https://www.youtube.com/watch?v=l2S0xeyLr1I&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jeho rozhodnutie dojalo nielen všetkých prítomných, samotnú mamu, ale aj tisíce ľudí na celom svete, ktorí si pozreli nádherné video z ich svadby. Práve teraz máš tú možnosť aj ty!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 21. mája 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: