Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jeho partnerka zomrela 2 týždne pred svadbou. O pár dní neskôr našiel v jej telefóne túto fotku

muž so ženou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž so ženou youtube.com
reklama:
reklama:

Príbeh, ktorý mnohým ľuďom otvoril oči. Láska Johna a jeho milovanej začala už na strednej škole. Keď však skončila škola, ich cesty sa úplne rozdelili. Uplynulo 8 rokov a zdalo by sa, že sa ich životy už nikdy nespoja. Osud ich však dal opäť dohromady a nechal ich city prerásť do nepredstaviteľných rozmerov. Vedeli, že odvtedy musia byť spolu v dobrom aj v zlom. Obaja sa priznali, že celých 8 rokov mysleli len na opätovné stretnutie.

Nakoniec začali o svadbe uvažovať vážnejšie. Idylku prerušila nečakaná diagnóza budúcej nevesty – rakovina. Ukázalo sa, že Michelle je veľmi chorá a rakovina naberá rýchly spád. Svadobný obrad sa urýchlil a pár sa oddával ešte pred operáciou. Neboli si istí, čo sa môže stať. Báli sa vlastných myšlienok a toho, že sa už nikdy nestretnú. Keď sa im podarilo vziať na úrade, začali organizovať svadbu aj cirkevnú. Ale stalo sa to najhoršie. Michelle porazila chorobu a zomrela len dva týždne pred svadbou. John tomu nemohol uveriť. Nedokázal sa zmieriť s tým, že už nikdy neuvidí lásku svojho života.

Jedného dňa sa John rozhodol prezrieť a upratať Michelline veci, pričom našiel v jej telefóne obrázok, ktorý ho dojal k slzám. Rozhodol sa popísať, čo vtedy cítil. Jeho slová mnohých prinútili zamyslieť sa. „Toto je moja Michelle. Vo svadobných šatách, v ktorých som ju nikdy živo nevidel. Brali sme sa len na úrade pred prvou plánovanou operáciou. Vedeli sme, že to musíme urobiť. Že je to jediné východisko. Obaja sme chceli byť manželia. Podarilo sa a hneď sme začali organizovať cirkevný sobáš, ale Michelle odišla… veľmi ma to mrzí… nemal som možnosť vidieť ju vchádzať do kostola, šťastnú, že nás Boh spojí.

Táto fotka však naplnila moje srdce. Teraz už viem, že aspoň videla, ako vyzerá vo svadobných šatách. Svoje šťastie v tej chvíli určite nevedela popísať. Vyzerá v nich krásne. Neviem sa zmieriť s tým, že sa náš sen nesplnil. Keď som videl túto fotku, nevedel som, čo so sebou. Život pre mňa v istom zmysle skončil a zároveň som cítil radosť, že ju vidím aspoň na fotke. Nemohol som zadržať slzy. Je v tých šatách. Chcela žiť dlho. Chcela sa vydať v kostole, chcela mať deti a vnúčatá.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: