Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jej manžel zomrel v Afganistane. Keď dostala jeho veci, našla túto šokujúcu správu

vdova
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vdova www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

26-ročný Todd Weaver bol vyslaný na misiu do Afganistanu v roku 2010. Doma nechal manželku a malú dcéru, ktorej bolo iba 9 mesiacov. Počas jeho neprítomnosti im veľa chýbal, ale vynahradili si to neustálym rozprávaním cez internet. 9. septembra bol pre túto rodinu tragickým dňom. Todd bol zabitý niekoľko dní pred koncom misie. V októbri bol s vyznamenaním pochovaný na národnom cintoríne v Arlingtone. Vdova dostala všetko, čo mal Todd so sebou. Medzi nimi bol notebook, ktorý mu umožnil zostať v kontakte so svojou rodinou. Žena spočiatku nemala silu preskúmať všetky veci, ktoré po jej manželovi ostali.

Nakoniec si ale trúfla. Po zapnutí počítača si Emma všimla, že na ploche sú len dva súbory. Jeden z nich bol pre ňu, druhý pre ich malú dcéru Kiley. Emma so strachom otvorila súbor, ktorý jej bol adresovaný. „Ak to čítaš, znamená to, že som sa nevrátil domov. Preto ti už nikdy nebudem môcť povedať, ako veľmi ťa milujem. Je mi ľúto, že už s tebou nikdy nebudem. Ale pamätaj, že môj duch bude vždy s tebou. Vždy. Bavte sa a užívajte si života. Prosím ťa, nájdi silu znovu si užívať svoj život. Spomeňte si na mňa a na to, čo sme spolu zažili. Verte v Boha a jeho plán. Vie, čo je pre nás dobré. Chcel by som, aby si vedela, že si pre mňa najdôležitejšia. Nemohol som snívať o starostlivejšej, milujúcej a krajšej manželke. Mal som život, o ktorom som vždy sníval. Oženil som sa s dokonalou ženou. Mám tiež krásnu dcéru, ktorá je pre mňa skutočným zázrakom. „Emma neudržala slzy.

Boli to slzy zúfalstva a hrdosti zároveň. Bola rada, že má tak skvelého manžela. List jeho dcére bol rovnako dojemný. Dostal zo seba všetku svoju otcovskú lásku a dúfal, že z nej vyrastie úžasná a múdra žena. Dal tiež niekoľko tipov pre svoj budúci život. Uistil ju, že s ňou bude každý deň a že sa na ňu bude z neba usmievať. Emma, ktorá chcela uctiť pamiatku svojho manžela, zverejnila na svojom blogu úryvky z listov. Nedokážem si to predstaviť. Bojoval každý deň a potom mal silu a odvahu písať listy na rozlúčku najdôležitejším ľuďom v jeho živote.

Emma vytlačila svoj list a zavesila ho vedľa svadobných fotografií. List Kiley je vedľa fotografie Todda. Nebojte sa ukázať svojim blízkym svoje pocity, pretože jedného dňa môže byť neskoro povedať im, ako veľmi ich milujeme. Vážme si jeden druhého, rešpektujme a užívajme si života, kým ešte môžeme. Nikdy nevieme, kedy príde naša posledná hodina.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: