Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jej otec ju polial kyselinou, keď bola malá. Teraz začína svoju kariéru modelky

Anmol
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Anmol youtube.com
reklama:
reklama:

23 ročná Anmol Rodrigous z Bombaja zažila niečo, čo jej obrátilo život naruby. Jej otec ju polial kyselinou. Všetko sa stalo, keď bola ešte malá. Napriek všetkým ťažkostiam sa Anmol nemienila vzdať svojich snov a chcela žiť svoj život naplno. Rozhodla sa založiť nadáciu na pomoc obetiam násilia. Okrem toho sa začala venovať modelingu. Niet pochýb o tom, že rodičia by mali svoje deti milovať a prijímať ich za všetkých okolností.

Realita ale ukazuje, že to môže byť úplne inak a deti tým môžu veľmi trpieť a nechápu, prečo sa s nimi takto zaobchádza. Keď sa Anmol narodila, jej otec zúril. Za každú cenu chcel syna a nedokázal sa zmieriť s tým, že má dcéru. Rozhodol sa ju „potrestať“ poliatím kyselinou ju aj jej matku. Matka útok neprežila a dcéra bude mať do konca života znetvorené telo. Anmol vyrastala v detskom domove a musela znášať vydesené pohľady ostatných detí. Nikto jej na rovinu nepovedal, že s ňou nie je niečo v poriadku, ale vedela, že je iná ako ostatní.

Pred dvoma rokmi žena odišla z detského domova a začala samostatný život. Nie sme schopní pochopiť, ako sa niečo také dalo urobiť a aký to muselo mať vplyv na psychiku dieťaťa. Dvadsaťtriročná slečna sa ale nevzdala a rozhodla sa svoju drámu premeniť na niečo dobré. Začala podávať pomocnú ruku ženám, ktoré sú obeťami násilia. Za týmto účelom založila nadáciu. Okrem toho sa žena zaujíma aj o módu a modeling.

„Vždy som milovala módu a rada sa obliekam. Keď ma ľudia vidia, sú prekvapení mojím postojom, ale chcem svetu povedať, že ľudia, ktorí prežili útok kyselinou, majú chuť žiť. Nepotrebujeme súcit, potrebujeme podporu,“ priznáva.  Sníva o tom, že sa stane modelkou. Dostala dokonca dve ponuky na spoluprácu. „Chcem byť prvým komerčným modelom, ktorý prežil útok kyselinou. Chcem nielen propagovať módu, ale aj šíriť povedomie, že kyselina život nekončí,“ zdôrazňuje.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. apríla 2022
reklama:
reklama:
reklama: