Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jennifer Lopez odhalila svoj názor na mužov. Že vraj tým, ktorým je pod 33 rokov, sú na nič

Jennifer
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Jennifer www.facebook.com
reklama:
reklama:

Jennifer Lopez je známou speváčkou, ktorú mnoho ľudí obdivuje, ale sú aj takí, ktorí jej závidia. A to ako jej talent, tak napríklad aj jej peniaze, ale aj jej krásne telo. Vďaka tomu môže celý svet obdivovať, že je jej postava skutočne dokonalá.

O nej je skutočne nutné povedať, že je dokonalá. Minimum tuku a žiadna celulitída. A to má 52 rokov. Niet divu, že jej mnoho žien závidí.

speváčka
speváčkawww.facebook.com

Ako sa udržuje v kondícii?

Ak na to máte čas, tak to nie je nič zložité. Samozrejmosťou je správna strava a ďalej tiež dostatok driny v posilňovni. Potom už stačí len silná vôľa vytrvať. Sen o dokonalej postave sa tak môže splniť. To Jennifer Lopez vo svojom veku  jasne potvrdzuje. Jej postavu jej závidia ako vrstevnice, tak jej ju závidia mladšie ženy i rad dievčat.

Miluje svoju rodinu

Odhalila rad vecí z jej súkromia. Tie sa týkajú napríklad toho, že miluje svoju rodinu. Hlavne svoje deti, o ktoré sa láskyplne stará a chce s nimi byť v neustálom kontakte.

Čo hovorí Jennifer Lopez o mužoch? Toto prekvapí

Zaujímavé je tiež to, že čo ona sama hovorí o mužoch. Je jednou z tých, ktorá nemá rada príliš mladých mužov. Sama hovorí, že muži ktorým nie je ešte 33 rokov sú úplne k ničomu. Nemá si s nimi čo povedať, sú v mnohých veciach neschopní a rozhodne si nedokáže predstaviť, že s nimi bude tráviť dlhší čas. Vzhľadom na jej vek, ale aj predchádzajúcich vzťahoch je nutné povedať, že je tento fakt založený  na skúsenostiach.

Aký bol jej predchádzajúci život?

Vyzerá to, že teraz sa jej darí skutočne všetko, čo sa jej života týka. Predchádzajúce vzťahy ale také neboli, čo dokladá napríklad to, že bola už trikrát vydatá. Jeden zo vzťahov bol s kubánskym spisovateľom, s ktorým to nielen neklapalo, ale ten dokonca predal ich domáce video. Aj preto sa s ním Jennifer Lopez ďalej súdila.

Ďalej nesmieme zabúdať tiež na manželstvo s Marcom Anthonym, ktoré síce bolo spojené s tým, že mali dvoch potomkov, ale tu Jennifer Lopez nemala žiadne súkromie pretože ju jej muž neustále podozrieval z nevery a bol jej stále na blízku.

Keď ide o ono tretie manželstvo, tak bolo s Casperom Smartom, ktorý bol jej mladým priateľom, s ktorým sa dala dokopy keď riešila krach predchádzajúceho vzťahu. Ich vekový rozdiel bol 18 rokov a na začiatku vyzeral zaujímavý, ale teraz už Jennifer vie, že to bola tiež jedna z veľkých chýb.

Prednedávnom sa rozišla s bejzbalovým hráčom Alexom Rodriguezom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: