Jennifer Lopez s mamou. Neuveriteľné, ako vyzerá po sedemdesiatke

Zdieľať
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez www.facebook.com

Jennifer Lopez patrí k najkrajším ženám na svete a svojou postavou a vekom ohuruje všade, kde sa pohne. Svoju krásu však zdedila po mame.

Dcéra Jennifer je chlapčenský typ „Naše štýly sú veľmi odlišné“ povedala speváčka. Má dvojičky Emmu a Maxa z manželstva s Marcom Anthonym. Dcéra zdedila gény po slávnych rodičov, dokonca zaujala fanúšikov ako spieva.

Napísala knihu pre deti s názvom Lord Help Me. Emma na svoju mamu povedala „Moja mama je proste úžasná. Je to veľmi silná ľudská bytosť“. Dokonca sa priznala, že sa za svoju mamu modlí, bojí sa, aby sa jej niečo nestalo.

Aj mama Jennifer sa o seba dobre stará, pravidelne sa hýbe a dáva si pozor aj na stravu. Dievčatá teda zdedili gény po nej. Veď má už vyše 70 rokov.

V jednom rozhovore  speváčka povedala, že so svojou mamou od puberty nevychádzala a nemala s rodičmi dobré vzťahy. To sa zmenilo po narodení detí.

Rodičom sa nepáčilo že chce byť speváčka. Preto ju vyhodili z domu, chceli pre ňu inú kariéru, chceli aby pracovala v ekonomickom sektore. Dnes ju berú už inak a sú na svoju dcéru hrdí, že je úspešná americká speváčka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom