Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jigsaw(2017) – ôsme pokračovanie hororovej série Saw je tu čo nevidieť!

Http://www.joblo.com/movie posters/2017/jigsaw#image 34302
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Áno, je to tak. Napriek tomu, že mal byť Saw 3D(2010) posledným filmom série, sa tvorcovia tohto krvavého, no príbehovo prepracovaného majstrovského diela rozhodli, že svetlo sveta uzrie ďalšia časť pod názvom Jigsaw. Návrat prišiel po neuveriteľných siedmych rokoch. Aj preto veríme, že si dali scenáristi načas a vypracovali skvelú zápletku. Jedným z dôvodov, prečo sa tvorcovia rozhodli v sérii pokračovať je fakt, že veľkolepé odhalenie Dr. Gordona na „konci“ série vytvorilo viac otázok, ako vysvetlení. Objavia sa však vo filme aj postavy z predošlých dielov? Nechajme sa prekvapiť.

Https://www.youtube.com/watch?v=vPP6aIw1vgY
Foto: www.imgur.com

Pýtate sa, čo nám prinesie príbeh najnovšej časti? Podľa oficiálnej anotácie sa začnú naprieč mestom objavovať mŕtve telá s jedným spoločným znakom – obete zomreli hrôzostrašnou a odpornou smrťou. Vyšetrovanie a nájdené dôkazy však ukazujú na jednu konkrétnu osobu. Johna Kramera. Ako je to však možné? Muž, známy pod prezývkou Jigsaw (skladačka), je už celé desaťročie mŕtvy.

Presne tak. Tvorcovia sa znova vracajú k samotnej kolíske tejto série vrážd. Vo filme sa teda údajne objaví aj milovaný Tobin Bell, ktorého tvár už postave Jigsawa takmer prischla. To, či sa vo filme zjaví vo forme halucinácie, spomienky alebo niečoho iného, je otázne. Nechajme sa prekvapiť, čo si na nás scenáristi pripravili.

Http://www.imdb.com/title/tt0432348/?ref_=nv_sr_1
Foto: www.imgur.com

Jednou zo zaujímavosti je, že natáčanie ôsmeho pokračovanie série Saw tvorcovia naznačovali už v roku 2010. A to konkrétne vo filme Insidious, kde je na jednej zo scén na tabuli nakreslená notoricky známa bábika z filmov Saw, pod ktorou sa nachádza číslovka 8.

Maxresdefault 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Po režisérskej stránke sa o film Jigsaw postarali bratia Michael Spierig a Peter Spierig, ktorí sa preslávili najmä vďaka filmom ako Undead (2003), Daybreakers (2009) či Predestination (2014).

Jigsaw trailer 00.jpg
Foto: www.imgur.com

Na scenári pracovali Pete Goldfinger a Josh Stolberg (Crawlspace, Sorority Row, Piranha 3D). Vo filme si okrem už spomínaného Tobina Bella zahrá aj Laura Vandervoort, ktorú môžete poznať napríklad z komédie Macík(2012).

Https://www.youtube.com/watch?v=vPP6aIw1vgY
Foto: www.imgur.com

Ako v každej časti sa môžete tešiť na rad hrôzostrašných pascí a mechanizmov, v ktorých budú ľudia bojovať o vlastný život. Premiéra filmu je naplánovaná na 27. októbra 2017, čo je presne mesiac od dnešného dňa. Tešíte sa na ďalšiu časť skladačky?

Https://www.youtube.com/watch?v=vPP6aIw1vgY
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 27. septembra 2017Zdroj www.imdb.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: