Jim Carrey vystúpil na odovzdávaní Českých levov, považovali ho dvojníka!

Zdieľať
Jim Carrey
Actor Jim Carrey speaks to people on the sidelines before the first half of an NFL football game between the Atlanta Falcons and the New England Patriots, Sunday, Sept. 29, 2013, in Atlanta. (AP Photo/John Bazemore)

Päťdesiattriročného herca, ktorý v úvode večera vystrelil na javisku prúd zlatých konfiet, však publikum považovalo za dvojníka.

Kanadsko-americký herec Jim Carrey vystúpil počas sobotňajšieho odovzdávania cien Český lev Českej filmovej a televíznej akadémie (ČFTA), no publikum v Dvořákovej sieni pražského Rudolfina ho považovalo za dvojníka. Päťdesiattriročný komik v úvode večera vystrelil na javisku prúd zlatých konfiet, ktoré symbolizovali hviezdy prach.

To, že naozaj šlo o 53-ročného komika, potvrdil pre portál iDNES.cz supervízor galavečera Jan Svěrák. „Bolo to také tajné, že ho nakoniec nikto nespoznal. Okrem toho si diváci jeho najslávnejšiu podobu pamätajú trochu inak,“ uviedol Svěrák s tým, že Carrey momentálna nakrúca v Česku reklamu a pozvanie na udeľovanie Českých levov prijal rád a bez nároku na honorár. „Bolo dohodnuté, že urobí, čo bude treba, ale nechcel narušovať slávnosť ničím veľkým. Vystúpil iba pre svoju a našu radosť,“ dodal Svěrák.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom