Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jirka Král a Katka si zahrali Box of lies – kto viackrát uhádne, ktorý z nich klame?

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Box of lies je Jirkova obľúbená hra, ktorá pochádza zo šou Jimmyho Fallona. Dvaja hráči na striedačku otvárajú krabicu s prekvapením. Cieľom hádajúceho je uhádnuť, či mu ten druhý o obsahu jeho krabici klame alebo nie.

Donutka alebo toaleťák

Hovorí sa, že klamstvo je najpresvedčivejšie, keď je v ňom kúsok pravdy. Tento postup zvolil aj Jirka a tak si rolku toaletného papiera predstavil ako sladký donut. Zápalky zapichnuté v toaleťáku v mysli nahradil narodeninovými sviečkami a takto presne opísal Katke obsah krabice.

www.youtube.com

Jirkov opis znel presvedčivo a pravdivo, kedže sa ingrediencie krabice dali ľahko zohnať v ich blízkosti. Katka si teda tipla, že Jirka hovorí pravdu – že v krabici sa nachádzal donut a v ňom zapichnuté štyri narodeninové sviečky. Pravda to však nebola a tak Jirka získal bod.

Ježko obmotaný vianočnými svetielkami

Katka skúsila vsadiť na pravdu a tak opísala obsah krabice presne tak, ako vyzeral – plyšová hračka obmotaná vianočnými svetielkami, ktoré dokonca aj svietili. Jirkovi však takýto opis nestačil a chcel vedieť, o aké plyšové zviera ide.

www.youtube.com

Zistenie, že ide o ježka Jirkovi moc nepomohlo. Vyhlásil, že si myslí, že to je pravda, ale nakoniec povedal, že ide o lož a tak bod išiel Katke.

Ak ťa zaujíma, čo si Katka s Jirkou vymysleli ako ďalšie a kto súťaž vyhral, tak môžeš kliknúť na video nižšie:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 15. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: