Justin Bieber dokázal svojim spevom odplašiť medveďa, ktorý napadol rybára!

Zdieľať
Justin Bieber
Justin Bieber performs at the First Niagara Center in Buffalo, N.Y., on Monday, July 15, 2013. (AP Photo/The Buffalo News, Harry Scull Jr.) TV OUT; MAGS OUT; MANDATORY CREDIT; BATAVIA DAILY NEWS OUT; DUNKIRK OBSERVER OUT; JAMESTOWN POST-JOURNAL OUT; LOCKPORT UNION-SUN JOURNAL OUT; NIAGARA GAZETTE OUT; OLEAN TIMES-HERALD OUT; SALAMANCA PRESS OUT; TONAWANDA NEWS OUT

Pieseň Justina Biebera odplašila medveďa, ktorý napadol rybára. Igor Vorožbicin utrpel pri útoku viacero škrabancov a pomliaždenín, postupne sa však zotavuje.

BRATISLAVA 6. augusta – Ruskému rybárovi Igorovi Vorožbicinovi zachránila život pieseň Baby kanadského speváka Justina Biebera. Z jeho mobilného telefónu začala totiž hrať vo chvíli, keď ho napadol medveď. Zviera sa zvonenia zľaklo a dalo sa na útek.

Štyridsaťdvaročného Rusa napadol medveď krátko po tom, ako na severe Ruska zaparkoval auto a kráčal k miestu, kde chcel chytať ryby. Najprv vraj dostal silný úder do chrbta a než sa stačil spamätať, zviera už stálo nad ním. „Neveril som šťastiu, ktoré ma postretlo, keď zazvonil telefón a on ušiel. Viem, že tento typ zvonenia nie je každému po chuti, no vnučka mi ho do telefónu dala zo žartu,“ vyjadril sa Vorožbicin.

Zranenému mužovi pribehol neskôr na pomoc ďalší rybár, ktorý počul jeho krik. Muž utŕžil niekoľko škrabancov a pomliaždenín na tvári, krku a hrudi, útok divého zvieraťa však prežil a postupne sa z neho zotavuje.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nypost.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom