Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

K narodeninám si prial Jaguára. Neuveríte, čo arogantný chlapec urobil, keď mu rodičia kúpili BMW

auto
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
auto youtube.com
reklama:
reklama:

Mladý muž z Indie si prial ako darček k narodeninám Jaguára. Namiesto toho mu rodičia kúpili BMW, pretože Jaguár bol oveľa drahší. Reakcia dvadsaťdvaročného mladíka je šokujúca.

Nevhodný darček

Akash, 22-ročný muž z Indie, bol veľmi sklamaný, keď mu rodičia kúpili BMW namiesto Jaguara, ktorého si prial ako darček k narodeninám. Zúril a strčil auto do rieky. Netušil, že jeho rozhodnutie bude mať také vážne následky, ale po chvíli si uvedomil svoju chybu a svoje rozhodnutie ľutoval, pretože si uvedomil, že práve utopil 50-tisíc dolárov v rieke.

Nie je známe, či ho Akashovi rodičia skutočne rozmaznali, ale jeho reakcia ukazuje, že mu chýbal zdravý rozum aj rešpekt k majetku a peniazom. Zrejme po tomto incidente rodičia úplne zmenia svoj postoj k synovi a on si na svoje vysnívané auto bude musieť zarobiť sám. Stojí za to pripomenúť, že nie vždy dostaneme presne to, čo chceme. Je potrebné túto skutočnosť prijať ako súčasť života dospelých.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. decembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: