Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kali uplynulý víkend zahájil turné a zverejnil aj videoklip

Sequence 01_15.jpg
31
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dušan Krajčovič/Kali Records
reklama:
reklama:

Druhý aprílový víkend sa vo svete rapera Kaliho opäť niesol v znamení Zlého Príkladu. Na východnom Slovensku   odštartoval turné, ktoré nesie názov podľa posledného vydaného albumu. Zverejnil však aj videoklip. Skladba IDEÁL je posledným singlom z CDčka, ktoré uzrelo svetlo sveta minulý mesiac.

Posledný zverejnený videoklip z pomerne čerstvo vydaného CDčka, ktorý Bratislavčan pomenoval IDEÁL, je pomyselnou   bodkou k albumu Zlý Príklad. Fanúšikovia sa najbližšie môžu tešiť na nový singel z ďalšieho pripravovaného albumu, na ktorom raper už pracuje. Všetky predchádzajúce videoklipy zo Zlého Príkladu sa natáčali v exteriéroch.

Sequence 01_19.jpg
Dušan Krajčovič/Kali Records

Pri Ideáli sa Kali s produkciou zavreli do ateliéru a podľa slov rapera v podstate improvizovali „Tento klip sme zvolili na záver, pretože sme chceli uverejniť pozitívnejšiu vec po Zlom Príklade, Veľa Slov, Povedz mi, Len Ja, či Dosnívané, toto všetky boli ťažšie témy. Na to, koľko málo materiálu mal náš kameraman Duško Krajčovič k dispozícii, urobil podľa môjho názoru zaujímavý klip,“   prezradil Kali svoj pohľad na skladbu i videoklip. Hudbu k skladbe zložil El Murdo, rodák zo susedných Čiech, ktorý s úspešným Bratislavčanom spolupracuje pravidelne. Texty si Kali píše sám. V klipe sa objavilo aj spevácke duo Ricco &  Claudia, ktorí majú s raperom veľmi blízky vzťah.

Sequence 01_6 1.jpg
Dušan Krajčovič/Kali Records

O tom, že Kali nelení a okrem nahrávania nového CD, zverejňovania videoklipov z aktuálneho albumu,  turné ZLÝ PRÍKLAD TOUR 2016. Prvý koncert sa uskutočnil v Humennom, nasledoval koncert v Košiciach. „Atmosféra na koncertoch bola super. Na východe je pravidlo, že sa ľudia chodia vyslovene baviť. To som videl v Humennom i Košiciach. Kluby boli plné, takže oba koncerty by som zhodnotil ako super začiatok,“ vyjadril sa Kali k štartu turné.

Sequence 01_5 1.jpg
Dušan Krajčovič/Kali RecordsFoto: www.imgur.com

Ďalšie zastávky v rámci Zlý Príklad Tour Kaliho čakajú už tento piatok. V Trenčíne sa na rovnakom pódiu objavia aj  ktorých si raper prizval. Pod taktovkou Lady Mel sa predvedú tanečnice so sexy choreografiami. Spolu s Kalim zahrá   a zaspieva kapela Peter Bič Project, s ktorou Kali ako hosť absolvoval ich posledné turné. V sobotu sa uskutoční ďalší   koncert. Fanúšikovia a fanúšičky sa na Kaliho môžu tešiť v Nitre. Na všetkých koncertoch rapera sprevádza predskokan Dawe White, ktorého si vzal Kali pod svoje ochranné krídla a koncerty moderuje Majster N.

Kali zly priklad one s. r.o..jpg
Foto: www.imgur.com

Turné bude v priebehu apríla a mája pokračovať i v ďalších slovenských mestách. V priebehu niekoľkých nasledujúcich   víkendov svoj posledný album postupne predstaví 29.4.2016 v Liptovskom Mikuláši, 30.4.2016 na Záhorí v Malackách, dňa   6.5.2016 v Budatínskej Lehote a nasledujúci deň 7.5.2016 v Hlohovci, 13.5.2016 zaspieva pre Prievidžanov a Tour zavŕši   bratislavským koncertom, ktorý sa uskutoční 14.5.2016. Na záverečnom koncerte sa opäť zúčastnia spomínaní hostia, Kali počas večera v Ateliéri Babylon svoj album ZLÝ PRÍKLAD aj slávnostne pokrstí.

Pre veľký záujem o hudbu jedného z najproduktívnejších slovenských umelcov – rapera Kaliho, sa priamo v mestách, či blízkych väčších mestách, v ktorých Bratislavčan odohrá koncert v rámci Zlý Príklad Tour 2016,  bude konať autogramiáda.  Neskorší popoludňajší čas si Kali vyhradil najmä pre   mladších priaznivcov, ktorí majú záujem sa s raperom stretnúť naživo, kvôli nízkemu veku sa však koncertov nemôžu zúčastniť. „Ozývajú sa mi mladší fanúšikovia, ale aj ich rodičia s prosbami o stretnutie, či s žiadosťami o podpisy. Mrzelo ma, že nie všetci, ktorým sa moja hudba páči, môžu   prísť na koncert. Preto som sa rozhodol, že pred začatím koncertov venujem svoj čas aj tým najmenším a stretnem sa s nimi počas autogramiády“ prezradil raper dôvod, prečo na poslednú chvíľu usporiadal avizované autogramiády.

Autogramiády sa uskutočnia v časoch od 18.00 hod., vždy v kníhkupectvách PANTA RHEI a to dňa 22.4.2016 v OC Laugaricio v Trenčíne, 23.4.2016 v Galéria Mlyny Nitra, 6.5.2016 v žilinskom   Auparku, 7.5.2016 v nákupnom centre City Aréna v Trnave, 13.6.2016 v OC Korzo Prievidza   a posledná autogramiáda sa uskutoční dňa 14.5.2016 v bratislavskom Auparku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 20. apríla 2016Zdroj Janka Marczellová/ Kali Records
K téme
reklama:
reklama:
reklama: