Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kamera zachytí, čo sa deje v noci. Pozrite sa, čo robí pes, keď sa blíži dieťa

pes a dieťa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pes a dieťa youtube.com
reklama:
reklama:

2-ročný Finn sa zo záhadného dôvodu vykradne z postele uprostred noci, zatiaľ čo jeho najlepší priateľ spí na podlahe v jeho izbe. Matka Paige povedala, že „či už je to v psej posteli, Finnovej posteli alebo na podlahe, tí dvaja spia vždy spolu.“ Tí dvaja sú zrejme od narodenia nerozluční, možno kvôli intuitívnej túžbe psa chlapca chrániť.

Finn sa narodil s vážnou srdcovou chorobou a Brutus naňho dohliada od chvíle, keď opustil nemocnicu. „V podstate Brutus spal každú noc na koberci pred posteľou. Ale keď Finn začal spať v obyčajnej posteli, Brutus sa každú noc začal plaziť a spať v posteli. Bolo to, akoby ležal vedľa neho, aby mu zabránil spadnúť z postele,“ povedala Paige.

Paige niekoľkokrát našla malého Finna schúleného vedľa svojho najlepšieho psieho kamaráta. Samozrejme ju to zaujalo a chcela zistiť, ako sa to stalo, a tak sa rozhodla umiestniť kameru do izby. Ako sa vlastne stalo, že tí dvaja, ktorí spali v inej miestnosti, boli zrazu zase spolu?

Kamera zachytila Finna, ako si vzal prikrývku a vyliezol z postele a potom sa takmer 5 minút snažil nájsť pohodlnú polohu v psej posteli, než konečne zaspal vedľa svojho najlepšieho priateľa na zvyšok noci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 6. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: