Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kardashians nehorázne plytvajú vodou

Kardashians
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kardashians www.facebook.com
reklama:
reklama:

Napriek extrémnym horúčavám, ktoré nás tento rok rozhodne nešetrili, sa niektoré celebrity rozhodli nebrať problémy ako nedostatok vody príliš vážne. Kim a Kourtney Kardashianovi napríklad prekročili limit spotreby o polovicu olympijského bazéna. Zatiaľ čo iní si nainštalovali na sprchy hlavice, ktoré umožňujú iba slabý priechod vody, táto rodina sa rozhodne k niečomu takému neznížila. A to Kim v jednom z rozhovorov povedala, že v ich bazéne vlastne nikdy nebola.

Či sa jedná o márnotratnosť alebo ukážku jej bohatstva sa s istotou povedať nedá, avšak väčšina ľudí sa zhodne na tom, že sa jedná o bezdôvodné plytvanie. Peniaze však nie sú problém, v prípade Kardashianovej rodiny rozhodne nie. Stále to patrí k jedným zo záhad, lebo keď sa niekoho spýtate, ako sa vlastne preslávili a zarobili také množstvo peňazí, nikto to s istotou nevie. Najčastejšia odpoveď na otázku, prečo sú slávne, je, že sú slávne. Ich show sledovalo milióny ľudí napriek tomu, že sa tam nič nedialo a riešili sa tam natoľko malicherné problémy, až z toho ide hlava okolo. Takže niečo na tom bude. Aj napriek tomu, že najdramatickejším momentom epizódy bola absencia obeda a následné vyšetrovanie, kto ho zjedol.

Kardashians sú ideálnym príkladom toho, ako sa dá pracovať s tým málom, čo máte. Nenájdete tam nadaných hercov, spevákov či umelcov, ale o drámu a klebety je rozhodne postarané. V ich okolí nie je núdza o aféry a vďaka usilovnému pričineniu bulvárnych plátkov nikdy úplne nezmizne z podvedomia.

A to dá za vznik rôznym spoluprácam s módnymi značkami, rozhovorom do časopisov a reklamám. Z toho plynie veľa peňazí a v prípade, že práve nereprezentujú rôzne výrobky, vyrábajú si vlastné. Iste už ste počuli o Kiminej značke vyrábajúcej špeciálnu bielizeň na optické zoštíhľovanie postavy. S týmto sa dá skvele vyžiť, takže Kardashians takto ľahko zostávajú známe.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: