Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Každý deň spala so svojím pytónom v posteli. Za 5 minút 12 zistila ale niečo zásadné

had
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
had www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Príbeh, ktorý je aj trochu varovaním. Domáci miláčikovia sú súčasťou rodiny a chceme, aby boli nablízku cez deň aj v noci. Mnoho ľudí umožňuje svojim maznáčikom spať s nimi v posteli. Niekto to samozrejme môže mať rád, ale napriek tomu by niektoré domáce zvieratá nemali mať dovolené ísť tam, kde človek spí. A to je presne dnešný príbeh.  Domáci „maznáčik“ a posteľ jednoducho nejde dohromady.

Každú noc žena spala so svojím maznáčikom, pytónom. Nie je to prekvapivé ale ukázalo sa že to nebol dobrá voľba. V noci sa jej milovaný pytón doslova okolo nej omotal. Keď spala ma bruchu, natiahol sa aj pytón od jej hlavy k päte. Boli to pre nich príjemné chvíle, dokým si nevšimla, že pytón prestal jesť. Žena sa o neho dobre starala a aby našla dôvod odmietania jedla, navštívili veterinára.

Veterinár sa opýtal na životný štýl hada, a hovoril o zvláštnostiach hadieho spánku, ktorý ženu šokoval. Fakt, že žena a had spolu spali, bol pre doktora znepokojujúci. Keď sa opýtal, že ak to bolo tak, že sa natiahol had alebo sa okolo nej obtočil a ona to potvrdila, začal jej vysvetľovať. Had ju neobjímal, ale meral si ju. Ukázalo sa, že had skúšal budúce jedlo a preto prestal jesť, pretože sa pripravoval na hostinu a čakal na ten vhodný okamih.

Samozrejme je zaujímavé mať doma exotické zviera, ako je plaz alebo hmyz, ale pred zhasnutím svetiel je dobré dať zviera do akvária alebo terária.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 29. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: