Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď ju ľudia uvidia na ulici, v strachu utečú na druhú stranu. Jej vzhľad je desivý

Salvia
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Salvia Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Na svete nie je núdza o mimoriadnych ľudí, ktorých vzhľad ohromuje a dokonca vás môže desiť. Teraz sa ale podržte – to, čo uvidíte teraz, vás môže úplne šokovať. Salvia má pohľad, ktorý je pútavý a desivý. Každú chvíľu hrá niekoho iného, niekedy čarodejnicu a niekedy motýľa, takže je ťažké držať krok s tak šialenými inkarnáciami. Salvia sa už od detstva líšila od všetkých ostatných.

Vždy sa jej páčilo, čo je iné. „Mám problémy s rodovou dysfóriou, čo ma prinútilo zmeniť svoj vzhľad, pretože sa cítim pohodlnejšie, keď ľudia netušia, kto som.“ Neskutočná inkarnácia jej umožňuje byť kýmkoľvek a tak sa cíti v pohode. Bohužiaľ nie každý dokáže pochopiť jej štýl, a preto sa jej dostáva veľkej nenávisti.

„Sú ľudia, pre ktorých som blázon, a vysmievajú sa mi. Sú aj takí, ktorí sa ma boja. Ale to mi nevadí. Verím, že krása je úplne subjektívna. Obliekanie mi dáva príležitosť vyskúšať svoju predstavivosť a zlepšiť svoje sebavedomie. A aj keď to nemusím robiť, aby som sa cítila krásna, je to pre mňa dôležitá forma vyjadrenia. Chcem ľuďom dokázať, že každý má úplnú slobodu byť sám sebou, a vyzývam všetkých, aby žili bez strachu. “

Salvia
SalviaFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: