Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kedysi sa nedokázala ani sama umyť: Dnes by ste ju ani nespoznali!

00 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V roku 2015 Nikki Websterová konečne začala bojovať o svoj vzhľad, zdravie a normálny život.

Bola extrémne obézna a žila so svojimi rodičmi. Nikki sa nemohla sama ani umyť a problém jej spôsobovali aj tie najjednoduchšie činnosti. Celú tú dobu bola odkázaná na pomoc rodičov. Rozhodla sa zmeniť v okamihu, keď jej telo už dlhšie nemohlo uniesť svoju vlastnú hmotnosť. Prihlásila sa do programu “Môj 300kg život”.

Odborníci zmenili celú diétu Nikki, resp. ak sa to vôbec dá nazvať diétou. Žena mala na raňajky väčšinou 3-4 šišky a veľký zmrzlinový kokteil. Vedela že to, čo jedáva, jej telu neprospieva, jedlo bolo ale odjakživa pre ňu ako droga.

Na začiatku Nikki musela podstúpiť veľký chirurgický zákrok (zmenšenie žalúdka). Keď schudla 93 kilogramov, mohli jej lekári odstrániť prebytočnú kožu, reč je o 25 kilogramoch!

01 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Nikki hovorí, že sa rozhodla bojovať so svojou hmotnosťou z 2 dôvodov. Po prvé, že potrebuje obrovskú motiváciu a podporu zo strany odborníkov. Po druhé, chcela všetkým ukázať, ako sa môže skončiť nedostatok pohybu a nezdravá strava.

02 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Nikki podstúpila bolestivé procedúry, musela sa rozlúčiť so závislosťou na jedle a začať pravidelne cvičiť – skrátka čakala ju kompletná zmena životného štýlu, a vyplatilo sa to!

Ten úsmev hovorí za všetko! Nikki schudla celkom 206 kg, a to nie je všetko!

03.jpg
Foto: www.imgur.com

Nikki začala milovať šport a má neskutočnú motiváciu. Pretože v zdravom tele, zdravý duch!

04.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. decembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: