Kesha, ktorá sa liečila pre poruchu stravovania, z liečenia odišla!

Zdieľať
Kesha
Singer Kesha arrives at the Banana Republic L'Wren Scott Collection launch party at the Chateau Marmont on Tuesday, Nov. 19, 2013 in West Hollywood, Calif. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP)

Speváčka sa musela liečiť pre poruchu stravovania, o ktorú sa podľa jej matky pričinili producent Dr. Luke a bývalý manažér David Sonenberg.

Americká speváčka Kesha opustila liečenie, pretože sa už cíti zdravá. Rodáčka z Nashvillu naň nastúpila 3. januára pre poruchu stravovania.

„Som rada, že som späť! Cítim sa zdravá a pracujem na kope novej hudby. Fanúšikom nedokážem dostatočne poďakovať za všetku lásku a podporu. Život je krásny a mám šťastie, že vás všetkých mám,“ napísala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Podľa speváčkinej matky Pebe Sebert mohli za Keshine problémy so stravovaním producent Dr. Luke a bývalý manažér David Sonenberg, ktorí ju vraj spolu s ďalšími spolupracovníkmi nútili, aby schudla. Dr. Luke sa po tomto vyjadrení stal terčom vyhrážok zo strany speváčkiných fanúšikov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom