Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kesha žaluje svojho producenta za sexuálne a fyzické zneužívanie!

Kesha
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Singer Kesha arrives at the Banana Republic L'Wren Scott Collection launch party at the Chateau Marmont on Tuesday, Nov. 19, 2013 in West Hollywood, Calif. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP)
reklama:
reklama:

Americká speváčka Kesha podala žalobu na svojho producenta Dr. Lukea, za sexuálne a emočné, ale aj fyzické a verbálne týranie. Údajne ju začal zneužívať po tom, ako s vydavateľstvom podpísala zmluvu.

Dvadsaťosemročná speváčka obviňuje Dr.Lukea, že ju nútil k drogám a alkoholu, len aby sa nebránila jeho sexuálnym návrhom. Tiež ho obviňuje aj zo svojej anorexie, z ktorej sa začala liečiť v januári tohto roka. Súd žiada o zrušenie spolupráce.

Kesha

Dr. Luke však popiera obvinenia a speváčku spolu s jej matkou žaluje za nedodržanie zmluvných podmienok a urážku na cti. „Kesha a jej matka začali zverejňovať poburujúce a nepravdivé vyhlásenia o Dr. Lukeovi, vrátane oplzlých a falošných obvinení o údajnom fyzickom a psychickom týraní Keshe. Touto žalobou sa snažia prinútiť môjho klienta, aby ukončil s Keshou ich exkluzívnu pracovnú zmluvu,“ vyjadrila sa jeho právnička k obvineniam.

Myslíš si, že Kesha klame? Alebo je to všetko naozaj pravda?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor radkaDátum 15. októbra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: