Kim Kardashian sa preslávila vďaka reality šou. Čo však na nej fanúšikovia ešte milujú?

Zdieľať
Kim Kardashian West
Kim Kardashian SITA

Reality hviezdička Kim Karadshian Insta naplno využíva. Je to však jeden z jej zdrojov príjmov, tak prečo nie? 

Americká hviezda sa celým menom volá Kimberly Noel Kardashian West. Pokladá sa za výnimočnú televíznu osobnosť, podnikateľku a hlavne, človeka z vyššej spoločnosti. Zo začiatku si získavala pozornosť médií hlavne ako priateľka Paris Hilton. Viac však zaujala pri účinkovaní v reality šou E!. So sestrami Kourtney a Khloé vystupovala vo viacerých televíznych programoch.

profil Kim Kardashian
SITA

Na internete sa dozvieme veľmi veľa zaujímavostí o Kim Kardashian. Wikipédia je jedným zo zdrojov informácií. Kim si zahrala aj vo filme Disaster Movie. Hoci je známa svojou naozaj kyprou postavou, tá nie je prekážkou, ani čo sa modelingu týka. Dá sa povedať, že práve vďaka nej má Kim množstvo zaujímavých ponúk, ktoré neváha prijať.

V roku 2007 odhalila svoje krivky dokonca aj v pánskom magazíne Playboy. Stala sa tvárou značiek Bongo Jeans a Famous Stars And Straps. V roku 2010 prišiel na trh parfém, ktorý nemá iné meno, ako samozrejme, Kim Kardashian. Neslávne sa preslávila pornografickým videom s R&B spevákom Rayom J. Od spoločnosti, ktorá video zverejnila tak zinkasovala 5 miliónov amerických dolárov.

všetko o Kim Kardashian West

V roku 2000 neobišla svadba ani Kim Kardashian. Damon Thomas, hudobný producent bol ten šťastlivec, ktorý si získal jej srdce. Po troch rokoch sa však vraj kvôli fyzickému a emocionálnemu zneužívaniu rozviedli.

Ďalší vzťah mala s hráčom NBA Krisom Humphriesom, za ktorého sa 20. augusta 2011 v Kalifornii vydala. Po 72 dňoch manželstva však požiadala Kim o rozvod. Médiá sa domnievali, že toto manželstvo bolo len reklamnou propagandou pre značku Kardashianskej rodiny a ich televízne aktivity. 

V apríli 2012 začala Kim chodiť s rapperom a dlhoročným priateľom Kanye Westom. Vzali sa 24. mája 2014 vo Fort di Belvedere vo Florencii v Taliansku. Tento vzťah bol a stále aj je vystavený veľkému mediálnemu záujmu.

 Kanye West a Kim Kardashian

Kardashianka porodila svoje prvé dieťa s Westom 15. júna 2013. Dcérke dali rodičia meno North West. Druhé dieťa, syn Saint West, sa im narodil 5. decembra 2015. Kim mala veľmi zložité obe tehotenstvá. Po druhom jej už lekári odporučili, aby sa opäť nepokúšala otehotnieť. Rodinka sa však rozrástla o ďalšieho člena. Náhradná matka im porodila dievčatko, ktoré prišlo na svet 15. januára 2018. Jej meno zverejnili až o 4 dni neskôr. Volá sa Chicago West.

Kim Kardashian Instagram

Hviezdička reality šou, ktorá je známa svojimi ženskými krivkami, sa za svoje telo rozhodne nehanbí. Kim Kardashian Instagram je toho reálnym a pravdivým dôkazom. Zverejňuje tu totiž veľmi často svoju odhalenú postavu, predovšetkým svoje prednosti. Samozrejme, nie je všetko len o jej veľkom zadku. Pýši sa aj krásnymi fotografiami svojej milej rodinky. Na svojom účte má vďaka nim neuveriteľných viac ako 117-miliónov fanúšikov.

Zaujímavosti o Kim Kardashian:

– dátum narodenia – 21. októbra 1980

– miesto narodenia – Los Angeles

– v rodine nie je známa len Kim Kardashian. Súrodenci, ktorí jej stoja po boku sú traja. Sestry Kourtney a Khloé a brat Robert

– zbožňuje cheescake, pre ktorý je ochotná cestovať aj niekoľko hodín

Kim Kardashian a Kanye West
SITA

– spolu s rodinou sa dostala do povedomia verejnosti vďaka reality šou Keeping Up with the Kardashians

– so sestrami Khloé a Kourtney vlastní niekoľko značiek oblečenia

– pod svojím menom predáva parfémy

– zahrala si v niekoľkých filmoch a seriáloch

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom