Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Koľko rokov je podľa vás tomuto mužovi? Až zistíte, aký starý je, nebudete tomu rozhodne veriť

Tristan
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tristan youtube.com
reklama:
reklama:

Tristan Lee pracuje ako wellness kouč v Londýne. Rovnako ako väčšina ľudí, aj on sa bojí staroby, ale narozdiel od väčšiny, on sa rozhodol proti starobe bojovať. Cvičí každý deň, je zdravo a na svoj vek vyzerá skutočne skvele? A koľko že mu je? Verte alebo nie, tomuto mužovi je neuveriteľných 50 rokov! Prečo neuveriteľných? No vy by ste tomu veku snáď verili?

Je mu päťdesiat, jeho klienti by mu však taký vek rozhodne netipovali. Muž totiž vyzerá, akoby nedávno dokončil iba strednú školu. Tristan je veľmi obľúbený wellnes kouč, pretože na ňom jasne vidieť výsledky tvrdej práce, ktorú sa snažia aplikovať aj na svojich klientov.

A aké je vlastne jeho tajomstvo? Myslíte si, že za jeho mladistvý vzhľad môžu gény alebo snáď plastické operácie? Kdeže, vážne tomu tak nie je. Lee robí pilates, je zdravo, drží vegánsku diétu a neustále sa hýbe. Nikdy ho neuvidíte držať čokoľvek mastného alebo nezdravého v ruke. Jediné fyzické úpravy, ktoré podstupuje, sú botoxové injekcie.

Hoci je za svoj mladistvý vzhľad rád, častokrát musí tráviť veľa času dokazovaním svojho veku. Niektorí mu neveria, že je plnoletý. Policajti od neho chcú vodičský preukaz, v obchodoch od neho chcú občiansky preukaz, ak práve kupuje napríklad fľašu vína ako dar. Verili by ste, že má 50 rokov?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 1. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: