Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Koľko toho o vás prezradí dĺžka vašich vlasov? Neskutočne veľa

vlasy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vlasy www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Každá žena má svoju obľúbenú dĺžku vlasov. Niektorá ju za celý život nezmení, iná čas od času experimentuje. Ale rovnako tak ako sa s vekom mení povaha človeka, tak sa tiež mení jeho osobnosť a s tým aj potreba svoj účes meniť. Čo o vás prezradí dĺžka vašich vlasov? Veľa, neskutočne veľa.

Krátke, po uši, stredne dlhé po ramená, dlhšie mikádo alebo dlhé vlasy takmer do pása o vašej povahe vypovedajú viac, než si vôbec dokážete predstaviť. Faktom zostáva, že vlasy sú charakteristickým rysom každého človeka. Podľa jednej vedeckej štúdie je to aj dokonalý obraz toho, akí v skutočnosti sme. Prejav môžeme usmerniť pretvárkou ale svoju osobnosť, tú pravú, tú teda skryť nedokážeme.

Veľmi krátke vlasy

Tie o vás vypovedajú, že ste úplne otvorená, spoločenská, sebavedomá a veľmi príjemná. Vaša otvorenosť, schopnosť zoznamovať sa s novými ľuďmi a schopnosť získavať priateľov vám umožňuje dosiahnuť takmer všetko, čo si budete priať. Milujete výzvy a prácu, ktorá vám poskytuje sebarealizáciu, po ktorej túžite. Do všetkého sa vrháte s plným nasadením a občas zabúdate na opatrnosť. Skúste sa občas zastaviť a premyslieť ďalší krok. Zapojte svoju vrodenú inteligenciu a sebakontrolu.

Krátke mikádo alebo vlasy pod uši

Dávajú tušiť človeka, ktorý hovorí otvorene svoj názor, neznáša lož a ​​pretvárku. Od ostatných očakávate úprimnosť a radšej znesiete kritiku ako falošné slová. Vašu schopnosť nájsť rovnováhu medzi osobným a pracovným životom vám môžeme iba závidieť. Dokážete všetko veľmi dobre organizovať, milujete nové a nepoznané, ničoho sa nebojíte. Netrpíte žiadnym komplexom a neznášate stereotyp. Občas by ale neuškodila trocha pokory a ohľaduplnosti, pretože aj pravda môže niekedy druhého bolieť, aj keď je vyslovená neúmyselne.

Dĺžka po ramená

Elegancia, ženskosť a inteligentná osobnosť, to ste práve vy. Komunikácia s ľuďmi a vaša prirodzená krása vám zaručujú plnú pozornosť vášho okolia. Nebojíte sa vyskúšať nové výzvy, uskutočniť takmer neuskutočniteľné a čo sa týka priateľov, tak tu ste naozajstný kúzelník. Vaši priatelia vás obdivujú a vzhliadajú k vám. Vy si ich priateľstvo tiež veľmi ceníte.

Dlhé vlasy

Ste milujúca, oddaná, trpezlivá, jemná, jednoducho taký milý rojko. Hľadáte trvalú a bezvýhradnú lásku. Vaša opatrnosť a neschopnosť impulzívneho konania vám je mnohokrát na škodu. Svoje sny a predstavy uprednostňujete pred realitou, preto vám nie je žiadny partner dosť dobrý. Pokúste sa málinko ubrať zo svojich očakávaní a uvidíte tú zmenu. Na druhej strane, vaša zarputilosť vám hlavne v pracovnom živote veľmi pomôže. Ísť za svojim snom je krásne, ale vždy musíme mať na pamäti, že aj sen je len a iba sen.

Takže, či už sú vaše vlasy dlhé, alebo krátke, stále ste to vy s dobrou, alebo zlou stránkou vašej povahy. Nikto nie je dokonalý a bez chýb by človek nebol človekom, ale strojom bez emócií a schopností prejaviť lásku a priateľstvo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: