Kontroverzná speváčka Miley Cyrus vie ako zaujať. Zaujímavosti, ktoré ste o nej možno nevedeli

Zdieľať
Miley Cyrus
Miley Cyrus SITA

Miley Cyrus Insta hovorí za všetko! Fotografie a videá zo svojho súkromia rada zverejňuje na sociálnych sieťach, presne tak, ako aj iné celebrity. 

Táto mladá a úspešná americká speváčka, skladateľka a herečka sa celým menom volá Destiny Hope Cyrus. Svoju kariéru začala ako tínedžerka v slávnom seriáli Hannah Montana z produkcie Disney Channel (2006 – 2011). Krátko na to v roku 2007 podpísala zmluvu s vydavateľstvom Hollywood Records a nahrala svoj debutový album s názvom Meet Miley Cyrus.

170526 N EO381 052

V roku 2008 Miley vydala svoj druhý album s názvom Breakout a v roku 2010 vyšiel jej tretí album Can’t Be Tamed, ktorý sa stal najmenej predávaným albumom jej kariéry. Zahrala si tiež vo filme Posledná pieseň (The Last Song). Počas natáčania filmu začala chodiť s jej hereckým kolegom Liamom Hemsworthom.

Miley cyrus 2.jpg

Od roku 2013 sa táto celebrita prezentuje dosť škandalóznym spôsobom a jej pohoršujúce sexuálne správanie vyvolalo širokú diskusiu práve počas propagácie jej štvrtého albumu Bangerz. Speváčka v roku 2015 takpovediac trochu zmenila svoj klasický popový štýl a nahrala svoj piaty album Miley Cyrus & Her Dead Petzktorý šokoval širokú verejnosť. Miley na ňom totiž experimentuje s psychedelickou hudbou, čo znamená, že v ňom nechýbajú ani zmienky o drogách.

22046675_10155846497912147_7115193888483713002_n.jpg

Časopis Forbes jej udelil 35. miesto v rebríčku „Celebrity 100“ so zárobkom 25 miliónov dolárov v roku 2008. V roku 2009 si polepšila a postúpila na 29. miesto.

Miley Cyrus Instagram

Po piatom albume sa však odmlčala. Fanúšikovia ju mali možnosť sledovať len vďaka bláznivým príspevkom na sociálnych sieťach počas jej búrlivého obdobia. V máji 2017 konečne odhalila, čo sa s ňou deje. Miley si nechala opäť narásť vlasy, vyzerala lepšie ako kedykoľvek predtým a cítila sa vraj mladšie. Singlom Malibu ohlásila svoj šiesty album s názvom Younger Now.

Tento album ju opäť postavil na nohy a nadobro sa rozlúčila s drogami a alkoholom, provokatívnym imidžom a sexizmom. Sama však tvrdí, že za svoju minulosť sa nehanbí.

Miley Cyrus filmy

Mladá herečka sa objavila počas svojej kariéry v niekoľkých filmoch. Spomenúť môžme napríklad najznámejší Hannah Montana v roku 2009. Zahrala si však aj vo filmoch ako je Veľká ryba (2003), To najlepšie z oboch svetov (2007), Blesk (2008), Posledná pieseň (2010), LOL (2012), Miley: The Movement (2013), A Very Murray Christmas (2015), Strážcovia Galaxie 2 (2017) a iné.

Miley Cyrus – Malibu

Miley potešila svojich fanúšikov minulý rok najmä singlom Malibu, kde už opäť pôsobí ako krásna mladá žena, ktorá je prirodzená, usmiata, užíva si pláž, je krásna a romantická. Po divokom období svojho života je to opäť tá sympatická Miley.

Miley Cyrus 2018

Najväčší ošiaľ spôsobila tento rok speváčka pravdepodobne rozchodom s dlhoročným priateľom Liamom Hemsworthom (28). Stalo sa tak vraj preto, že Miley sa ešte nechcela vydávať a zakladať si rodinu. Cítila sa na to ešte príliš mladá. Liam bol práve opačného názoru a tak sa ich cesty rozišli.

Zaujímavosti o Miley Cyrus

– bojí sa pavúkov

– jej obľúbené pochúťky sú cesto na cookies a kešu oriešky

– má rada tetovania

– ako 2-ročná začala jazdiť na koni 

– dátum narodenia – 23. novembra 1992

– miesto narodenia – Franklin v štáte Tennessee

krstnou mamou Miley je americká country speváčka, skladateľka a herečka Dolly Parton

– hudobný žáner – pop 

– hudobné nástroje – gitara, klavír  

rodičia –  mama Leticia Jean „Tish“ Cyrus a otec – spevák Billy Ray Cyrus

– rodné meno Destiny Hope jej dali rodičia, pretože si mysleli, že dokáže urobiť skvelé veci

– prezývku „Smiley“, ktorá sa neskôr skrátila na „Miley“, dostala, pretože sa ako dieťa často usmievala

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom