Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krásna a zmyselná Anne Hathaway

Anne Hathaway
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Anne Hathaway www.facebook.com
reklama:
reklama:

Anne Hathaway vyzerá, akoby mala herectvo i divadlo v génoch. Rodičia jej dali meno Anne, lebo sa tak volala manželka Williama Shakespeara. Matka tejto skvelej herečky sa volá Kate McCauley-Hathaway, je tiež herečka ale aj spieva. Anne je vegetariánka.

Anne už ako dieťa hrala aj spievala. Začala študovať angličtinu, no tú nedokončila. Viac milovala hranie a filmový svet.

Film denník princeznej z roku ju vyšplhal medzi rešpektované a uznávané herečky. Za tento výkon bola aj nominovaná na Teen Choice Award. Zahrala si v úspešných a oceňovaných filmoch. Hrala po boku veľkých hviezd.

Za hranie v muzikály Bedári (2012) získala Oscara. Bola nominovaná na Zlatý glóbus v romantickom filme Láska a iné závislosti (2010). Anne dostala aj kurióznu cenu, keď v roku 2010 na Emy za hlasové stvárnenie princeznej Penelope v seriály The Simpsons.

Anne určite patrí do sveta Hollywoodu, no ako ona povedala. Žiť by tam nechcela, zdržiava sa tam len vtedy, keď natáča film.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: