Krásna Scarlett Johansson má dcéru Rose Dorothy!

Zdieľať
Scarlett Johansson, Romain Dauriac
FILE - In this Feb. 28, 2014 file photo, U.S. actress Scarlett Johansson, left, and her partner Romain Dauriac arrive at the 39th French Cesar Awards Ceremony, in Paris. Johansson is a first-time mom. A spokesman for the 29-year-old actress said Thursday, Sept. 4, 2014, that Johansson and her fiance, Dauriac, have welcomed a baby girl, whom they’ve named Rose. (AP Photo/Lionel Cironneau, file)

Dievčatko prišlo na svet v New Yorku a jeho prostredné meno je vraj poctou Dorothy Sloan, starej mame 29-ročnej herečky.

Americká herečka Scarlett Johansson a jej snúbenec Romain Dauriac majú dcérku. Agentúre AP to potvrdil jej hovorca. Ako informuje magazín People, dievčatko, ktoré dostalo meno Rose Dorothy, prišlo na svet v New Yorku. Jeho prostredné meno je vraj poctou Dorothy Sloan, starej mame 29-ročnej herečky. „Matka i dcéra sa majú dobre,“ uviedol ďalej Marcel Pariseau s tým, že pár prosí o rešpektovanie ich súkromia a patrí medzi zástancov snahy celebrít, aby ich deti mohli vyrastať mimo záujmu verejnosti.

Johansson a bývalý francúzsky novinár sa zasnúbili v septembri 2013 a v marci médiá potvrdili, že spolu čakajú prvé dieťa. Herečka sa však k tehotenstvu priamo nevyjadrovala a potvrdila ho len tým, že hrdo ukazovala rastúce bruško. Rodáčka z New Yorku bola v rokoch 2008 – 2011 vydatá za kanadského herca Ryana Reynoldsa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom