Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátke filmy a kvalitné špeciálne efekty? Zoznámte sa s kanálom Corridor Digital!

Https://www.patreon.com/CorridorDigital
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V súčasnosti môžete na Youtube nájsť nespočetné množstvo tvorcov, ktorí svojich fanúšikov zahlcujú jedným videom za druhým. Či už ide o vlogy, gaming alebo beauty, každý si príde na to svoje. Čo ak však hľadáte niečo, čo naozaj stojí za to? Niečo, kde nezáleží na kvantite, ale na kvalite? Ak obľubujete filmy, či už krátke alebo celovečerné, máme pre vás skvelý tip! Youtuberi, ktorí sa skrývajú za názvom svojho štúdia Corridor Digital, sú pre vás to pravé orechové.

Https://www.youtube.com/watch?v=vJ75Kz6G1ZU
Foto: www.imgur.com

Corridor Digital je malý tím tvorcov videí, ktorý bol založený dvojicou Sam Gorski a Niko Pueringer. Čomu sa vlastne venuje táto kreatívna skupinka Youtuberov? Obsahom ich kanála sú úžasné sci-fi, akčné a videohrami inšpirované videá, ktoré sú naložené dych berúcimi vizuálnymi a mechanickými efektmi a kinematografiou na úrovni televíznych filmov. Dôkazom toho je aj počet odoberateľov, ktorý sa dnešným dňom šplhá k číslici 4,5 miliónov.

Http://www.zimbio.com/photos/Sam+Gorski/Niko+Pueringer/Video+Game+High+School+Season+2+Premiere+Party/2LsZKtve_6b
Foto: www.imgur.com

Ako už bolo spomínané, Corridor Digital sa naozaj nesústredí na kvantitu, ale na kvalitu. Preto je niekedy potrebné počkať si na nové video aj mesiac. Zaobstaranie všetkých potrebných materiálov, samotné natáčanie a následná vizuálna úprava záberov rozhodne zaberie veľmi veľa času.

Ak ste fanúšikom filmov a počítačových hier, na ich kanále nájdete rôzne krátke videá a filmy, adaptované na rôzne univerzá a súčasné trendy. Či už momentálne najhranejšiu hru PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA, Minecraft, Mad Max, Star Wars alebo Pán Prsteňov. Ich videá sú na skutočne profesionálnej úrovni. Hotová pastva pre oči filmového nadšenca.

Ak však hľadáte pravidelnejší obsah, zakladatelia kanála Corridor Digital vlastnia ďalší kanál s názvom Sam and Niko, kde môžete nájsť rôzne zákulisné videá a iné. Táto dvojica je taktiež súčasťou nie len gamingového kanála Node, s ktorými spolupracujú takmer na dennej báze. Kanál Node má dnes 2 miliónov odberateľov.

Ak sa vám páčili ukážky tvorby štúdia Corridor Digital, rozhodne odporúčame navštíviť ich kanál. Nebudete ľutovať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 24. septembra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: