Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ktorá ruka na obrázku je podľa vás ženská? Pozrite sa, čo o vás vypovie váš tip

ruky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ruky youtube.com
reklama:
reklama:

Psychológia je v istom zmysle stále v začiatkoch. Vždy, keď niektorú oblasť preskúmajú, príde nová, o ktorej sa zasa nič nevie. A kolotoč začína znovu. Dnes ponúkame krátky psychologický test, ktorý vám povie viac o vašej povahe. Záleží len na tom, ktorá ruka na obrázku podľa vás patrí žene.

ruky
rukyyoutube.com

Ruka A

Nemáte radi úprimných ľudí, často pochybujete sami o sebe. Ste skôr introverti a radi sa uzatvárate. Vo vzťahoch vám záleží viac na druhých než na sebe. Keď sa však zamilujete, ste netrpezliví, čo môže viesť k problémom. Neupínajte svoju pozornosť iba na jednu osobu, situáciu, či vec. V živote je toho veľa, čo stojí za povšimnutie a vy rozhodne nie ste na poslednom mieste.

Ruka B

Ste taktný a rozumný človek, máte veľkú dávku empatie a v druhých ľuďoch vzbudzujete veľkú dôveru. Máte veľa priateľov, ale otázka je, či sú to len priatelia na slnko, alebo aj do dažďa? Možno by ste si ich mali trochu preveriť. Vaše priateľská a láskavá povaha ľudí priamo priťahuje, ale nezabúdajte, že je veľa takých, ktorí vás len vysajú a odídu.

Ruka C

Nič sa nedá robiť, ste tak trochu sebec. Nechýba vám ani sebavedomie a radi si stanovujete vysoké ciele. Neradi naopak robíte kompromisy a voči ľuďom nie ste veľmi ústretoví. Veríte, že vaše ambície vás dovedú do úspešného konca. Nemožno vám uprieť žiadnu zo schopností, ale možno by bolo dobré zamyslieť sa, či to všetko stojí za to. Raz sa totiž môžete prebudiť s tým, že nikto okolo vás nebude a sami si už bohužiaľ pomôcť nedokážete.

Ruka D

Často váhate, a už neraz ste sa preto dostali aj do problémov. Radi veci odkladáte a radšej si užívate to, čo práve chcete robiť. Pozor, pozor, všetko má svoje limity a to, čo odložíte na zajtra, zajtra vás už nemusí čakať. Okrem toho, kto dlho váha, nič nemá, pretože väčšinou mu to vyfúknu druhí. Vezmite si z toho ponaučenie.

Ruka E

Ste veľmi emotívny a tvorivý človek. Radi žijete a pozorujete ľudí, ale nikdy sa na živote zvlášť aktívne nepodieľate. Máte vždy veľa plánov, ktoré túžite zrealizovať, ale len málokedy naozaj vyjdú. A viete prečo? Lebo vám chýba výdrž. Trénujte sa v trpezlivosti a vytrvalosti a život pôjde oveľa ľahšie.

Našli ste sa?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: