Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ktorá žena je dobrá v posteli? Stačí sa pozrieť na jej pery

pery
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pery www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Veľmi ľahko sa to dá zistiť aj pri takej bežnej činnosti, akou je každodenné líčenie pri zrkadle. Tak, dámy, akú farbu si nanášate na pery? Práve tá prezrádza, či ste v posteli dominantná alebo skôr utiahnutá.

Ohnivá červená

Ten, kto vyskúšal sex s vami veľmi dobre vie, že iba máločo pôjde podľa jeho pravidiel. Červená je farba moci a nebezpečenstva. A presne také ste aj vy pri sexuálnych hrách. Láka vás všetko riskantné, či dokonca až zakázané. Milujete, keď máte pri sexe rozhodujúce slová, pričom partnerovi nezostáva nič iné, než sa vám podvoliť.

Tmavo červená

Hryzanie a jemné hryzanie do pier toho druhého, presne po tom túžite. Samozrejme, že nevynecháte ani jemné hryzenie do krku. Niet divu, veď tmavá červená je vlastne farbou upírov.

Svetloružová

Nie nadarmo sa tento odtieň považuje za nevinný a sladký. Čo sa týka sexu, aj vy ste veľmi rada v podriadenej pozícii voči svojmu partnerovi, ale v skutočnosti čosi skrývate. Časť vašej osobnosti je tak trochu zvrhnutá, pričom by ste veľa zakázaných vecí aj rada vyskúšala. Jednoducho, navonok chcete pôsobiť ako nevinné dievčatko a svoje pravé ja si nechávate do postele.

Polnočná čierna

Pravdou je, že ste neskutočne sexy, avšak bozkávanie nepatrí medzi vaše obľúbené činnosti. Vôbec vás nezaujíma, čo si o vás ostatní myslia a nikomu nedovolíte, aby vám hovoril do štýlu obliekania či líčenia. Sex máte celkom rada, ale dotyčný by si mal dávať pozor, aby vám nerozmazal rúž, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou vašej príťažlivosti.

Telová

Jej druhým názvom je vlastne „nahá“ a presne po tom túžite. Chcete, aby vás objekt neskrývaného záujmu vyzliekol a poriadne pomiloval, či už je to partner alebo náhodná známosť v bare. Samozrejme, že si k svojim nenápadným perám nikdy nezabudnete dať výrazné očné líčenie, nech ho zvediete hneď na prvý šup.

Iba lesk

Baby, ktoré si vo väčšine prípadov zvolia klasický lesk na pery, pravdepodobne nie sú jednoznačne rozhodnuté o svojom štýle. Je to niečo medzi ženou a dievčaťom, čo sa automaticky odráža aj v spálni. Pretože si nie ste úplne istá, či chcete byť dominantnou alebo submisívnou, rada experimentujete a snažíte nájsť, čo vám najviac vyhovuje.

Žiadny rúž

Možno máte z týchto dám pocit, že sa boja vlastnej sexuality, ale v skutočnosti je opak pravdou. Jedná sa o divoké mačky, ktoré neváhajú použiť pri sexe aj agresiu a ukázať vám silu svojho sebavedomia. Nemajú čas si maľovať pery, radšej svoj čas využijú na to, aby vás niečo nové naučili.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: