Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kým pridáš fotku na Instagram, urobíš týchto pár vecí. Súhlasíš ?

1 9.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Česká youtuberka Hanneton Monde vykresľuje svoju Instagram realitu. Nie je nijak špecifická, nájde sa v nej mnoho nadšencov sociálnych sietí.

Ako dôjde k samotnej fotke

Väčšinou to príde len tak z nudy. Pozeráte televízor, náhodou sa zazriete v zrkadle a poviete si, že dnes vyzeráte fakt super. Zhodnotíte, že je to na fotku a nasleduje séria skoro vašich nových fotografií.

www.youtube.com

Výber jednej selfie

A tu začína najdlhší proces. Preklikáte sa od začiatku až na koniec svojej mobilnej galérie, vyberáte, hodnotíte, analyzujete a všímate si, ktorá z nich je najdokonalejšia. Aj keď popravde, sú skoro rovnaké. V lepšom prípade nájdete tú ,,pravú,“ selfie, no v tom menej šťastnom prídete na to, že s touto čiapkou ste už fotku pridali veľa krát.

www.youtube.com

Hľadanie inšpirácie

Nie kopírovanie – len inšpirovanie sa. Keď dochádzajú nápady na originálnu selfie, je čas využiť najväčšiu knižnicu rôznych fotografií na Instagrame.

Vhodný priestor, svetlo a predmety

Pri pokuse o dokonalú selfie je potrebné myslieť na všetko. Keď každý detail zahrá svoju úlohu správne, stanete sa budúcimi majiteľmi nespočetného množstva Instagramových srdiečok.

www.youtube.com

Zbytočne dlhý proces

Moment, v ktorom si uvedomíte že nič nejde na silu a najkrajšie fotografie vznikajú aj tak neplánovane. Tiež ste to zažili ? :)

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 9. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o